Niezaszczepieni lekarze z Quebecku nie będą mogli leczyć

Opublikowano: 10.10.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1546

Minister zdrowia Quebecu Christian Dubé wezwał organy zajmujące się regulacją zawodów związanych ze służbą zdrowia, by zawieszały licencję zawodową osobom niezaszczepionym. Quebec nakazał już zawieszanie w obowiązkach bez prawa do wynagrodzenia niezaszczepionych pracowników służby zdrowia. Zacznie to obowiązywać 12 listopada.

Prowincyjny college lekarski ogłosił w minionym tygodniu obwieścił, że będzie zawieszał prawo do wykonywania zawodu, jeśli ktoś z jego członków się nie zaszczepi. Inicjatywa została pochwalona przez ministra Dubé.

Minister podczas konferencji prasowej w czwartek ogłosił też, że nie będzie żadnych zwolnień ze szczepienia dla pracowników służby zdrowia ze względów religijnych. Rząd federalny dopuścił taki wyjątek w przypadku pracowników sektora publicznego.

Dubé powiedział, że „to jest kwestia zdrowia, a nie religii. Nie rozumiem stanowiska rządu federalnego, ale to jego wybór. U nas nie będzie wyjątkowego traktowania”.

Ministerstwo podsumowało, że 27 051 pracowników służby zdrowia nie jest odpowiednio zaszczepionych przeciwko COVID-19, a 15 607 brakuje jednej dawki szczepionki. Połowa osób zaszczepionych jedną dawką ma bezpośredni kontakt z pacjentami.

Minister Dubé poinformował, że zatrudniono ponad 1000 pielęgniarek, a z 2000 potencjalnych kandydatek prowadzone są jeszcze rozmowy. Aby uzupełnić braki rząd Quebecu stawia sobie za cel zatrudnienie 4000 pielęgniarek.

Autorstwo: Katarzyna Nowosielska
Źródło: Goniec.net

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 9 , średnia ocena wartości wpisu: 2,33 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. cacor 11.10.2021 19:59

    Absolutnie nie rozumiem tej histerii. Czemu na siłę chcą tak wszystkich uszczęśliwić? Może inaczej: skoro są lekarze, którzy nie chcą się szczepić, są również pacjenci, którzy nie chcą się szczepić – to w czym problem, żeby jedni spółkowali z drugimi? Idąc dalej: stwórzmy system składek dla zaszczepów i nie-zaszczepów. Wtedy w ogóle już nie będzie pretensji, że jedno łożą na drugich 😀

  2. Jaccyb74 12.10.2021 00:55

    Tu nie ma niczego co mogłoby być niezrozumiałe. Ludzie powinni w końcu (najwyższy czas) zrozumieć że akcja depopulacji z opóźnionym zapłonem jest na pełnych obrotach. Skąd histeria? A no stąd że jak niezaszczepieni zaczną widzieć umierających wokół wówczas napewno się nie poddadzą zastrzykowi śmierci. Teraz mogą się jeszcze wahać ponieważ wszelkie informacje o zgonach i niepożądanych skutkach – tzn – “Pożądanych skutkach” dla producentów oraz tych co to zaplanowali to ludobójstwo – dsne te są zamiatane pod dywan, usuwane i cenzurowane.
    Aktualnie ludzie nie chcą przyjąć do wiadomości tej narracji gdyż brzmi to jak teoria spiskowa. Jednakże jesli teoria spiskowa zabija ludzi to nie jest juz teoria a tym bardziej spiskowa. Historia znów sie powtarza – alianci podczas 2giej wojny swiatowej tez nie chcieli wierzyć że są obozy koncentracyjne …

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.