Niezaszczepieni kierowcy siedzą w domach

Opublikowano: 10.11.2021 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1588

GO Transit z Kanady skorzysta w ten weekend z pomocy prywatnej firmy autobusowej, aby poradzić sobie z kłopotami wywołanymi przez odesłanie na bezpłatne urlopy niezaszczepionych kierowców.

Regionalny operator ogłosił, że będzie korzystać z autobusów Coach Canada, aby zapewnić pasażerom usługi między stacjami Pickering i Guildwood GO gdzie remont torów uniemożliwia kursowanie pociągów GO.

Zazwyczaj GO Transit korzysta z własnych autobusów w celu uzupełnienia usług podczas zamknięć, ale w tym tygodniu wystąpiły braki personelu po umieszczeniu ponad 150 pracowników na bezpłatnych urlopach z powodu nieprzestrzegania obowiązkowej polityki szczepień.

Źródło: Goniec.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.