Niewyobrażalne odległości w kosmosie

Opublikowano: 27.02.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 735

Skoro jesteśmy w stanie odkrywać nowe planety, to dlaczego nie możemy ich odwiedzić? Problemem są kosmiczne odległości, które wychodzą poza ludzkie rozumowanie.

Prowadzący: Łukasz Szwej
Gość: dr Jacek Czakański, astrofizyk z Planetarium Śląskiego
Źródło: Radio Katowice


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 27.02.2023 20:42

    Z ta wizyta na Ksiezycu to bym sie spieral. A reszta to juz wyimaginowana wyobraznia “naukowcow”. Nawet teoria wzglednosci Eisteina jest bledna ale skoro nie ma innej dlatego nadal ja uzywaja.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.