Niewyobrażalna korupcja w opiece zdrowotnej

Opublikowano: 16.02.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1765

Dr Robert Yoho jest emerytowanym chirurgiem kosmetycznym z Los Angeles oraz wykwalifikowanym specjalistą w zakresie medycyny ratunkowej, chorób wewnętrznych i dermatologii. Absolwent jednej z najlepszych szkół medycznych w Stanach Zjednoczonych, Case Western Reserve University w Cleveland w Ohio. Członek Towarzystwa Medycznego Hrabstwa Los Angeles (Los Angeles County Medical Society), Kalifornijskiego Stowarzyszenia Medyków (California Medical Association), Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Kosmetycznej Piersi (American Society of Cosmetic Breast Surgery) oraz Amerykańskiej Akademii Chirurgii Kosmetycznej (American Academy of Cosmetic Surgery). Niniejsza rozmowa odbyła się 2 lutego 2022 r. w ramach cyklicznej konferencji „Covid Conversations” organizowanej przez stowarzyszenie The Channel Islands Integrative Health Alliance (www.ciiha.org), która odbyła się na wyspie Guernsey. W drugiej części nagrania jest komentarz dotyczący kryminalnych praktyk przemysłu medycznego.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.