Niewinny jak pedofil

Opublikowano: 30.05.2012 | Kategorie: Prawo, Publicystyka, Seks i płeć

Liczba wyświetleń: 1017

Kobiety mszczą się na swoich byłych facetach, pomawiając ich o molestowanie dzieci. To zjawisko masowe.

Pedofilia stała się modna dzięki dziennikarzom. Ponieważ Komenda Główna Policji działa bardzo szybko, aby zilustrować zjawisko, muszę posłużyć się danymi z 2009 r. – bo panowie policjanci już je mają. W roku 2009 policja się chwali, że stwierdzono ponad 6000 przestępstw kwalifikowanych w art. 200 kk mówiącym o zachowaniach pedofilskich. Tyle spraw trafiło do prokuratury. Policja przy tym szczyci się 90-procentową wykrywalnością sprawców. Zakładamy, że postępowanie prokuratorskie oraz przewód sądowy trochę trwają – co oznacza, że wyroki w tych sprawach zapadły w 2010 r. I tu się okazuje rzecz wielce frapująca. Sądy w całym kraju wydały nieco ponad 600 wyroków skazujących w związku z oskarżeniami ze wspomnianego artykułu. Oznacza to, że 90 procent pedofilów pozostało wolnych, co w liczbach bezwzględnych daje 5400 sztuk. Podobny stosunek między oskarżanymi o pedofilię a skazaniami dotyczy lat 2008 i 2007. W roku minionym było podobnie – co należy mniemać po liczbie skazanych – 660 osób. Jak to się dzieje? Dzieje się to tak, jak się działo u pana pedofila Marcina M. Pan Marcin z województwa warmińsko-mazurskiego jeszcze 20 lat temu latał za pługiem w kilkunastohektarowym gospodarstwie. To, jak na standardy początku lat 1990., było synonimem bogactwa. Pani Nikola W. – wręcz przeciwnie. Była panną z kilkuletnim przychówkiem i bez męża. Z dochodem 200 dzisiejszych złotych miesięcznie z tytułu alimentów od faceta, który jej nie chciał. Mimo bogactwa, Marcin nie był człowiekiem wyrachowanym, a co do wyrachowania Nikoli nie miał jeszcze wówczas wyrobionego zdania. Wielka bezinteresowna miłość skłoniła go do poślubienia biednej panny z dzieckiem. Pierwsze lata pożycia to były nieustające walentynki przez 5 dni w tygodni. W każdą sobotę był Dzień Kobiet, a co niedzielę przychodził Mikołaj. Państwo M. porzucili też orkę. Z chłopów stali się agrobiznesmenami. Dom przerobili na hotel, kuchnię na restaurację. W oborze zrobili przetwórnię ryb. na w armii i Mazurach ryb jest dużo z powodu dużej liczby jezior. Chociaż oszukiwali urząd skarbowy, nie dało się go przekonać, że ich roczne dochody są mniejsze niż 250 tys. zł. Z powodu narastającego dobrobytu Nikola miała coraz mniej obowiązków. Nuda była zasadniczym powodem, dla którego zaszła w ciążę. Urodziła się Kolej na dziewczynka.

Nikoli, jak to kobietom w połogu się zdarza, ubyło w organizmie męskiego testosteronu – odpowiedzialnego za zainteresowanie stosunkami intymnymi. Marcinowi, chociaż został ojcem, testosteronu nie ubyło. Jego zainteresowanie seksem pozostało bez zmian. Doprowadzało to do tradycyjnej dysharmonii polegającej na tym, że gdy on miał ochotę, ją bolała głowa. Taka sytuacja przyprawia samców każdego gatunku o nerwicę lub skłania do natrętnego szukania alternatywnych rozwiązań, np. masturbacji. Pan Marcin zabrał więc córce komputer, który rozpraszał ją podczas nauki. Gdy nikt go nie widział, oglądał pornografię w sieci i to tę najbardziej szkodliwą – dziecięcą. Później miało się okazać, że ktoś go jednak widział. Żona, zamiast się zająć wychowywaniem dziecka, trudniła się szpiegowaniem męża. To spowodowało, że spadać na nią poczęły kolejne nieszczęścia. A to przyłapała go w pokoju z pensjonariuszką bez stanika. Innym razem Marcin trzymał rękę na pupie kelnerki lub całował się z żoną najlepszego przyjaciela swojej siostry. A nawet pojechał do Warszawy, gdzie prostytutka skorzystała z jego pieniędzy. W takich okolicznościach doszło też do próby samobójczej Nikoli, która zażyła śmiertelną dawkę aspiryny. Na szczęście się odratowała przez udanie się do szpitala powiatowego na płukanie wnętrzności.

Życie Nikoli było coraz trudniejsze. Rano samotnie traciła kalorie na siłowni. Około południa wdychała trujące opary acetonu u manikiurzystki. Potem morderczo zmagała się ze sztucznymi falami na basenie wybudowanym za środki z Unii Europejskiej.

Aby harówkę jakoś odreagować, wieczorem czekała ją dyskoteka, na której szalała do rana. Następnego dnia spała do południa. I tak w kółko!

Sponiewierana przez męża w roku 2008 wniosła o rozwód z jego winy. Winszowała sobie połowy majątku, który przecież był wspólny, i alimentów dla córek, które wprawdzie wspólne były tylko w połowie, ale jako młodzież dorastająca miały swoje rosnące potrzeby. Alimenty matka wyceniła na poziomie średniej krajowej pensji. Sąd nie podzielił poglądów pani Nikoli w zasadzie w każdej kwestii. Uznał, że obie strony winne są rozkładowi pożycia. Możliwe do zapłacenia przez byłego już męża alimenty wycenił na 600 zł. Co do podziału majątku, skoro państwo M. nie byli w stanie tej czynności dokonać u notariusza, wysłał strony do kolejnego sądu. Pani Nikola wyprowadziła się od męża, co oznaczało dla niej tę dotkliwość, że zmieniła wysoki standard życia na pośledni los sklepowej w butiku z odzieżą. Straciła majątek, ale odzyskała dumę. I nikt jej już nie zdradzał. Gdy wszystko w jej życiu zaczęło się ponownie układać, dopadła ją wieść straszliwa. Jej własna córka z panieńskich czasów wyznała, że 4 lata wcześniej jej ojczym zimą na przełomie roku czterokrotnie dopuścił się innej czynności seksualnej. Dotykał ją w okolicach narządów rodnych przez majtki, gdy ta udawała, że śpi. W rezultacie tego traumatycznego przeżycia rok później córka pani Nikoli okaleczyła ręce, aby bólem fizycznym zagłuszyć ból psychiczny – pisał w uzasadnieniu aktu oskarżenia za to świństwo prokurator z miasta Pisz. Poszkodowana czterokrotnym dotknięciem ojczyma w okolicach cipki nabyła trudności w wyrażaniu własnych emocji. Występują u niej długotrwałe stany przygnębienia, nieradzenie sobie z frustracją i niemożność podejmowania konstruktywnej aktywności (zupełnie jakbym czytał o sobie, a przecież nikt mnie po jajach nie macał, chyba że może o czymś nie wiem…). Sąd dał wiarę zeznaniom świadków, którym dziewczynka opowiadała o nieszczęściu sprzed lat, zanim zwierzyła się prokuratorowi. Wymierzył ojczymowi 2 lata paki w zawieszeniu na 5. Przywalił grzywnę, za którą można by opłacić 2 dywizje 13-letnich prostytutek z Ukrainy. Okazało się też, że pani Nikola przypomniała sobie, iż mąż oszukuje skarb państwa w ten sposób, że zaniża powierzchnie lokalu, w którym prowadzi działalność gospodarczą, czym uszczupla dochody państwa. Jej podpis na umowie kredytowej zawartej w okresie gdy byli małżeństwem został sfałszowany. Alimenty okazały się też zbyt niskie i aby je podwyższyć do 2000 zł, Nikola wystąpiła z kolejnym pozwem.

No i w końcu stało się najgorsze. Rodzona córka obojga rodziców, która wraz z koleżankami udała się na ojcowiznę podczas wakacji, stwierdziła, że ojciec w trakcie snu również ją głaskał tam, gdzie nie trzeba, a jej koleżance wkładał palec w pupę. Rodzice koleżanki córki ze wstydu nie chcieli dochodzić sprawiedliwości, ale córka jak najbardziej chciała krzywdy ojca. Kolej na sprawa o molestowanie seksualne i czyny pedofilskie trafiła do prokuratury w Piszu. Wbrew oczekiwaniom matki i córki postępowanie się ślimaczy, a prokurator ich zdaniem nikczemnie się opierdala. Nikola zwróciła się więc do gazety z prośbą o pomoc, bo taka postawa prokuratury powoduje, że groźny przestępca, jej były mąż, nadal pozostaje na wolności. Gdyby ten recydywista na wolności nie pozostawał, Nikola mogłaby wprowadzić się do ongiś ich wspólnego interesu ze swoim nowym facetem, czym osiągnęłaby pełnię szczęścia.

Jak się okazuje, postępowanie pana Marcina jest w Polsce wielce symptomatyczne i znamienne. Pedofilskie skłonności mężczyzn nasilają się zwłaszcza w trakcie rozwodów. Gdyby wierzyć gazetom, to wygląda to mniej więcej tak: “Prokuratura Rejonowa w Lwówku Śląskim zarzuca 40-letniemu mieszkańcowi gminy Lubomierz molestowanie seksualne 6-letniej córeczki. Będący w separacji ojciec miał skrzywdzić dziewczynkę kilkakrotnie. Policję zaalarmowała matka, która twierdzi, że zrobiła to, gdy tylko dowiedziała się o strasznej prawdzie od dziecka. – O molestowanie seksualne 6-letniej córki oskarżyła Prokuratura Rejonowa w Jędrzejowie 59-letniego mieszkańca gminy Oksa. Sprawa molestowania wyszła na jaw w kwietniu podczas rozmowy matki dziewczynki z pracownicą opieki społecznej. Kobieta poinformowała o sprawie organa ścigania. Były mąż został aresztowany. – Zemsta po rozwodzie: Krzysztofa S. sąd skazał na 6 lat więzienia. Jego koszmar zaczął się 7 lat temu, gdy była żona oskarżyła go o molestowanie dwóch córek. Ostatnio jednak Krzysztof zdobył dowody świadczące o tym, że wymiar sprawiedliwości świadomie został wprowadzony w błąd. – Z falą fałszywych oskarżeń zmaga się prokuratura w Gdańsku. – w ubiegłym roku mieliśmy 40 spraw dotyczących molestowania seksualnego zakończonych umorzeniami. Kilka z nich było związanych z rozwodami – przyznaje Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka prasowa prokuratury okręgowej.

W istocie los molestowanych córek – także synów – rozwodzących się rodziców jest straszliwy. Nikomu jednak nie przychodzi do głowy, aby wziąć stronę 90 procent ojców, którzy są fałszywie pomawiani. Nigdy się nie zdarzyło, żeby w retorsji za fałszywe oskarżenia o pedofilię prokurator wszczął postępowanie przeciw matce albo dziecku.

Autor: Robert Jaruga
Źródło: “Nie” nr 17/2012


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

18 komentarzy

 1. pasanger8 30.05.2012 12:38

  Moja matka chrzestna opowiedziała mi bardzo podobną historię -tyle ,że facet-prosty chłopak i jak to się mówi-kompletna dupa życiowa nie umiał się wybronić przed oskarżeniem-został skazany za pedofilię.Moja matka chrzestna to bardzo mądra osoba- do dziś nie wierzy w jego winę a facet życie ma zniszczone.

 2. ananasxxx 30.05.2012 13:22

  Trzeba koniecznie usunąć portale z pornografią.
  Niszczą to co najpiękniejsze.
  Musimy wspólnie z tym walczyć
  pozdr

 3. shuang 30.05.2012 13:37

  Im więcej będzie takich oskarżeń to w pewnym momencie stracą one siłę nośną i może się okazać, że prawdziwy “koneser i smakosz” umknie. A przy okazji: czyż takiej nagonki nie przeprowadza się na KK? W końcu to “krwiopijcy”, co się dorobili na niedoli ludu… Nie tyka się przy tym innych religii czy grup społecznych tylko przypadki. Nie ma jednej miary.

 4. shuang 30.05.2012 13:40

  Ps. Dzisiaj każdy może być pedofilem. Pomyślcie o tym zanim zaczniecie rzucać oskarżenia.

 5. Stanlley 30.05.2012 14:04

  ja tu widzę coś innego, ale najpierw śródło i ciekawe fragmenty :
  http://m.newsweek.pl/spoleczenstwo,koniec-milczenia-o-pedofilii,19386,5,1.html

  “w Teksasie na 30 lat więzienia prawdopodobnie tylko za mycie pupy swojej córki”

  “A wracając do obłędu panującego w USA: w ramach akcji uświadamiającej uczniów pewnej szkoły przed “złym dotykiem” rozdano im ankietę z pytaniami kto, kiedy i w co je dotykał.

  W rezultacie aresztowanych zostało 50 procent rodziców.”

  Czyżby zoorganizowana akcja w celu chodowania skrzywionych emocjonalnie ludzi i czynienia z nich zwierząt stadnych w celu łatwiejszej kontroli? Jaki człowiek wyrośnie z dziecka pozbawionego miłości, czułości i bliskości rodzica?

 6. shuang 30.05.2012 16:25

  @Stanlley:
  Zgadzam się z Tobą. Ale kto występuje przeciwko uprzedmiotowieniu człowieka? Kościół mimo tego, że jest odsetek niegodnych kapłanów, w swojej nauce piętnuje nadużycia. Nauka ta – to dla krytyków – nie jest własnością tego czy innego kapłana czy osoby zakonnej czy świeckiego. Chrystus zresztą powiedział: “Sługa, który zna wolę swego pana, a nic nie przygotował i nie uczynił zgodnie z jego wolą, otrzyma wielką chłostę. Ten zaś, który nie zna jego woli i uczynił coś godnego kary, otrzyma małą chłostę. Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie; a komu wiele zlecono, tym więcej od niego żądać będą.” (Łk 12,47-48). I ta nauka jest jednakowa wszędzie. Podstawą tej nauki są Ewangelie. Nie twierdzę, że przeciwko uprzedmiotowieniu człowieka występuje tylko KK bo byłoby to kłamstwo ale jest to instytucja, która ma ku temu zorganizowane możliwości. No i jest dosyć liczna.

 7. Aida 30.05.2012 16:26

  Nie znam tej sprawy, ale które dziecko zgodziło by się tak parszywie kłamać i opowiadać całą historie o rzekomym molestowaniu ojca, jeśli by to nie była prawda. A inna strona to ta, że puki związek funkcjonuje, to są takie kobiety, do których nawet jakby im ktoś powiedział, że ich mąż molestuje dziecko, to by nie dotarło, nawet jakby to była prawda. Więc większe jest prawdopodobieństwo, że dopiero po rozstaniu ujawniają te przestępstwa.

 8. shuang 30.05.2012 16:37

  Ps. Ma jeszcze 2000-letnie doświadczenie. Ostatnio w Polsce w walce z komuną. W historii KK ani prześladowanie ani sprawowana władza nie zdołała złamać Kościoła.

 9. shuang 30.05.2012 16:54

  @Aida:
  Dziećmi można sterować. Szczególnie wtedy gdy rodzice walczą między sobą. A jak stają się interesowne jako starsze? Świat niestety nie jest taki piękny jak w bajkach. 🙂

 10. norbo 30.05.2012 16:57

  @Aida, osobie blisko związanej z dzieckiem bardzo łatwo zasugerować dziecku co ma mówić; dla dziecka nie będą to “parszywe kłamstwa” bo nie zdaje sobie sprawy z faktycznego znaczenia takich opowieści; istotna jest też interpretacja “ekspertów” – stosunkowo łatwo doszukać się tego czego się szuka jeśli się chce (tak jak ma to miejsce w wielu dziwnych interwencjach tzw. “opieki społecznej”)

 11. cetes 30.05.2012 21:26

  Pozornie neutralne pytanie: czy tatuś Ciebie przytulał? a jaka możliwość interpretacji odpowiedzi.
  TAK!- Wzorowy, dbający o właściwe relacje z dzieckiem ojciec; albo objaw molestowania seksualnego syna/córki.

  Nie!- Oschły i nieumiejący okazać dziecku swoich uczuć, co dziecko interpretuje jako objaw jego niechęci do siebie; albo zastrasza dziecko, które z tego powodu nie mówi prawdy, a nocami śnią mu się koszmary.

  Takie drobne przykładziki i żeby była jasność: interpretacja takiego pytania dotyczącego zachowania matki, może w równie wredny sposób być zmanipulowana.
  Przez tzw. psychologów.

 12. Stanlley 30.05.2012 21:45

  Jak dziecko może składać obciążające pedofilstwem zeznania przeciw ojcu? Ano może : http://www.youtube.com/watch?v=wKeQV3DjTvE , film to “postęp po szwedzku”. Dziewczyna 16 lat chciała pieska a ojciec się nie zgodził to namówiła młodszą siostrę na złożenie fałszywych zeznał przeciw ojcu i oskarżyła go o molestowanie młodszej siostry.

 13. Yogipower 30.05.2012 22:26

  @Stanlley Dobry filmik, ukazuje jak demoralizuje socjal. Jeszcze kilka lat i koniec europy jaką znamy:( pierwsza będzie Szwecja.

 14. norbo 30.05.2012 22:46

  W Polsce nie ma ekstra socjalu a takie sytuacje są na porządku dziennym – sam znam przynajmniej jedno fałszywe oskarżenie o gwałt – laska oskarżyła gostka, który ją zostawił – 2 m-ce aresztu….

 15. arthurking 30.05.2012 23:34

  “A przy okazji: czyż takiej nagonki nie przeprowadza się na KK?”- znowu ta obsesja ?
  ” Kościół mimo tego, że jest odsetek niegodnych kapłanów, w swojej nauce piętnuje nadużycia.” – odsetek niegodnych kapłanów to, jak rozumiem, księża pedofile a piętnowanie w swojej nauce owych księży pedofili za “Lolka z Wadowic” było zamiatane pod dywan natomiast dostało się Benedyktowi, ale przecież jesteś doskonale zorientowany w tym temacie :).
  “Ps. Ma jeszcze 2000-letnie doświadczenie. Ostatnio w Polsce w walce z komuną. W historii KK ani prześladowanie ani sprawowana władza nie zdołała złamać Kościoła.” – chciałeś zapewnie napisać we współpracy z komuną, dzięki tej współpracy dzieci za komuny chodziły na religię do kościoła wyznawców żydowskiego Boga itd. Natomiast w obecnej Polsce sprawowana władza nie może złamać kościoła no bo w jaki sposób można złamać samego siebie ? 🙂
  Świat niestety zmierza do absurdu, naprzeciwko rzeszy księży pedofili stoi armia psychologów a ofiary, cóż o ofiarach niewiele się mówi ot, takie wzmianki raz na jakiś czas gdzieś pokątnie. A na ofiary księży pedofili płacą zarówno wyznawcy żydowskiego Boga(czyt.katolicy) jak i cała reszta ludzi nie związana z księżami pedofilami. Ot, się narobiło.
  Swoją drogą, jak rodzic da klapsa swojemu dziecku to będzie oskarżony o seksualne molestowanie swojego dziecka, tak jak to było z rysunkiem “dziada” przez dziecko. Wspaniale wykształcona? psycholog? doszła do wniosku na podstawie rysunku dziecka, że jest molestowane seksualnie przez ojca a teraz sprawa zniknęła bo tak lepiej.
  Pozdrowionka.

 16. Aida 31.05.2012 09:17

  Yogipower akurat Szwecję stać na taki socjal, więc ja myślę, że jakieś 100 lat jeszcze pociągną. Co najwyżej okroją trochę warunki przyznawania benefitów. A film znam, oglądałam dawno temu, robi wrażenie, chociaż nie wiem ile w nim prawdy. Próbowałam znaleźć filmowe statystyki w necie i nic. Jednak nawet nie biorąc liczb pod uwagę straszne jest np. to, że jak ktoś z rodziny umrze, to ta osoba już nic nie znaczy dla rodziny i mogą jej nawet nie odebrać z krematorium. Smutne.

 17. eLJot 31.05.2012 10:45

  W Polsce jest niewiele lepiej, jeśli np Twoja wola jest taka żeby Cię skremowano a potem urna ma spocząć z prochami w Twoim domu to niestety ale sorry Winnetou.

 18. Aida 31.05.2012 10:52

  eLJot ja nie o tym, raczej o przywiązaniu do bliskich i chęci ODEBRANIA prochów po bliskim zmarłym i pochowania ich. Bo trzymać w domku to raczej nie można, tu nie Ameryka.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.