Niesłychane draństwo ABW

Opublikowano: 09.07.2016 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 838

Jak Państwu zapewne wiadomo, przebywam właśnie w areszcie śledczym przy ul. Rakowieckiej. Wg przekazów medialnych mam być podobno oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji, Chin, a nawet Iraku. Nie mam wątpliwości, że każdy inteligentny człowiek sam będzie wiedział, co myśleć o sformułowanych w taki sposób zarzutach.

Nie mam zamiaru się żalić ani utyskiwać na swój los, wiem, że kiedyś prawda wyjdzie na jaw, a odpowiedzialni poniosą zasłużoną karę. Moje zatrzymanie to jednak jedno z przewinień mniejszego kalibru tych, których mam na myśli.

A mam na myśli miłościwie nam panującą opcję pseudopatriotyczną, która bezkarnie wpuszcza na teren Polski obce wojska na takich samych prawach jak naszą narodową armię (kuriozum, czegoś takiego nie było za czasów Układu Warszawskiego!).

Mam na myśli tych, którzy w imię walki z urojoną komuną (kierowanej przez Sławomira Cenckiewicza, beneficjenta kilku stypendiów w USA) robią wszystko, by odebrać chwałę żołnierzom polskim wykrawiającym się pod Lenino, Kołobrzegiem czy w Berlinie.

Mam wreszcie na myśli tych, którzy na balcerowiczowską patologię chcą odpowiedzieć jeszcze większą, firmowaną nazwiskiem byłego prezesa Banku Zachodniego Mateusza Morawieckiego, jednego z najtwardszych lobbystów na rzecz TTIP, czyli umowy o wolnym handlu między UE a USA. Nie chcę powiedzieć, że im się „dziwię”, bo przeciez na ich czele stoi Beata Szydło, która na własnej stronie internetowej chwali się szkoleniem w Departamencie Stanu USA.

Nie, nie udało mi się przemycić komputera z internetem do celi, ale na wolności (póki co) pozostało wielu ludzi, którzy starają mi się pomagać tak jak to możliwe i których poprosiłem o prowadzenie w miarę możliwości mojego bloga.

Pamiętajcie, Szanowni Czytelnicy, że ostatnie, co nam teraz wolno, to dać się zastraszyć moim losem. Musimy walczyć wszelkimi środkami o Polskę wolną od obcych wojsk, o Polskę prowadzącą pokojową politykę, o Polskę sprawiedliwości społecznej.

Dlatego zapraszam w sobotę 9 lipca o 16:30 na Plac Zamkowy w Warszawie, gdzie moi przyjaciele zbierają się, by protestować przeciwko podżeganiu do III wojny światowej przez zgraję zbrodniarzy, która w tych dniach będzie decydować o wystawieniu Polski na atak.

Demonstracja jest legalna i zarejestrowana.

Jeżeli ktoś z Państwa chce mi pomóc finansowo, może dokonać dowolnej wpłaty.

Konto nr: 80 10 10 1010 0401 9413 9120 0000
Odbiorca: Areszt Śledczy Warszawa Mokotów, ul. Rakowiecka 37
Tytuł wpłaty: Piskorski Mateusz Andrzej syn Jerzego

Można również do mnie napisać. Ponieważ wszystkie listy przechodzą przez cenzurę w prokuraturze, wysłanie na adres aresztu powoduje konieczność odesłania poczty do prokuratury. Najlepiej więc list włożyć do koperty zaadresowanej:

Mateusz Andrzej Piskorski s. Jerzego
02-521 Warszawa, ul Rakowiecka 37
Areszt Śledczy Warszawa Mokotów

Następnie do koperty z listem wrzucić zwykły znaczek pocztowy i włożyć w kopertę adresowaną i opatrzonej znaczkiem do prokuratury, czyli:

01-163 Warszawa, ul. Ostroroga 24E
Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji

Autorstwo: Mateusz Piskorski
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. robi1906 09.07.2016 16:03

  Panie Mateuszu, proszę się trzymać i trwać, dzięki takim ludziom jak pan, wiara w ducha naszego narodu nigdy u mnie nie upadnie.
  Tego słowiańskiego wiecowego sprzeciwu jednostki przeciwko bandyckiej władzy, kiedy jeden człowiek może powstać i powiedzieć “nie pozwalam”.

 2. RobG56 10.07.2016 09:56

  Pamiętam histerię Brunona K. Jego z kolei od lat badają w psychiatryku. Ot, sowieckie rozwiązanie.
  Można też na fali szpiegostwa. Czy tego też już nie było?
  Mamy jednak wolność i demokrację. Jej standard wskazuje dziś Kurski, ten od: “ciemny lud to kupi”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.