Niesamowite zjawisko w pobliżu piramidy Majów

Opublikowano: 26.03.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 6

Kultyści New Age z Meksyku postanowili przyciągnąć uwagę turystów i konkurować z Stonehenge z Wielkiej Brytanii. Zrobili prawdziwe święto Chichen Itza. Impreza odbyła się w starożytnym mieście Majów położonym na Półwyspie Jukatan.

Jak wszyscy nowi wyznawcy różnych religii, uszyli dla siebie stroje, które przypominały te noszone przez „meksykańskich wikingów”. Potem zaczęli głośno bić w bębny i tańczyć wokół piramidy w Kukulkan. Aztekowie nadali temu miejscu nieco inną nazwę – Quetzalcoatl. Turyści wyrazili tylko jedno małe pragnienie. Prosili Boga, aby zszedł na ziemię i dał znak, że wiosna już nadeszła.

Indianie byli tak przerażeni takim widowiskiem, że natychmiast zaczęli uciekać i najprawdopodobniej w tym czasie modlili się, aby Koniec Świata, który przewidzieli kapłani Majów, nie nadszedł. Tylko najodważniejsi turyści nie uciekli nigdzie, a niektórzy filmowali wybryki nawiedzonej ekipy. Zaraz potem próbowali znaleźć naukowe wyjaśnienie tego, co się stało.

Jednak naukowcy nie mogli nic powiedzieć, z wyjątkiem tego, że jest to zbieg okoliczności. Nie zapominajmy jednak, że egipskie piramidy, zigguraty w Babilonie, Mezoameryka – to stare obiekty religijne, które według legendy zostały zbudowane zgodnie z rysunkami sił nieziemskich i pozaziemskich cywilizacji. Na przykład w tekstach babilońskich można znaleźć informacje, które mówią, że pewne „żelazne miasto” wisiało nad placem budowy, a pod nim pojawił się hologram przyszłego budynku. Murarze natychmiast zaczęli nosić granit do hologramu i machać łopatami i kilofami. Z tego powodu budynek naprawdę zaczynał funkcjonować i czasami pojawiał się w nim jakiś bóg.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,25 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Piron
Użytkownik
Piron

To zwykłe, choć rzadkie zjawisko atmosferyczne, które się tworzy podczas dużych, miejscowych różnic ciśnienia. Widywałem takie kilka razy, ostatnio w 2010r w mojej rodzinnej, wiejskiej miejscowości. Wyglądało to dokładnie tak jak na filmiku, tylko było ciut szersze i wyższe, jednemu z sąsiadów zrobiło z dachu szwajcarski ser, (miał na wierzchu dachówkę) innemu kilometr dalej zerwało prawie cały dach (ten z kolei miał położony eternit), najciekawsze jest to że była wtedy ładna słoneczna pogoda, której towarzyszyły krótkotrwałe, silne porywy wiatru.