Niesamowite zjawisko w pobliżu piramidy Majów

Opublikowano: 26.03.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2152

Kultyści New Age z Meksyku postanowili przyciągnąć uwagę turystów i konkurować z Stonehenge z Wielkiej Brytanii. Zrobili prawdziwe święto Chichen Itza. Impreza odbyła się w starożytnym mieście Majów położonym na Półwyspie Jukatan.

Jak wszyscy nowi wyznawcy różnych religii, uszyli dla siebie stroje, które przypominały te noszone przez „meksykańskich wikingów”. Potem zaczęli głośno bić w bębny i tańczyć wokół piramidy w Kukulkan. Aztekowie nadali temu miejscu nieco inną nazwę – Quetzalcoatl. Turyści wyrazili tylko jedno małe pragnienie. Prosili Boga, aby zszedł na ziemię i dał znak, że wiosna już nadeszła.

Indianie byli tak przerażeni takim widowiskiem, że natychmiast zaczęli uciekać i najprawdopodobniej w tym czasie modlili się, aby Koniec Świata, który przewidzieli kapłani Majów, nie nadszedł. Tylko najodważniejsi turyści nie uciekli nigdzie, a niektórzy filmowali wybryki nawiedzonej ekipy. Zaraz potem próbowali znaleźć naukowe wyjaśnienie tego, co się stało.

Jednak naukowcy nie mogli nic powiedzieć, z wyjątkiem tego, że jest to zbieg okoliczności. Nie zapominajmy jednak, że egipskie piramidy, zigguraty w Babilonie, Mezoameryka – to stare obiekty religijne, które według legendy zostały zbudowane zgodnie z rysunkami sił nieziemskich i pozaziemskich cywilizacji. Na przykład w tekstach babilońskich można znaleźć informacje, które mówią, że pewne „żelazne miasto” wisiało nad placem budowy, a pod nim pojawił się hologram przyszłego budynku. Murarze natychmiast zaczęli nosić granit do hologramu i machać łopatami i kilofami. Z tego powodu budynek naprawdę zaczynał funkcjonować i czasami pojawiał się w nim jakiś bóg.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 4 , średnia ocena wartości wpisu: 3,25 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Piron 26.03.2019 13:43

    To zwykłe, choć rzadkie zjawisko atmosferyczne, które się tworzy podczas dużych, miejscowych różnic ciśnienia. Widywałem takie kilka razy, ostatnio w 2010r w mojej rodzinnej, wiejskiej miejscowości. Wyglądało to dokładnie tak jak na filmiku, tylko było ciut szersze i wyższe, jednemu z sąsiadów zrobiło z dachu szwajcarski ser, (miał na wierzchu dachówkę) innemu kilometr dalej zerwało prawie cały dach (ten z kolei miał położony eternit), najciekawsze jest to że była wtedy ładna słoneczna pogoda, której towarzyszyły krótkotrwałe, silne porywy wiatru.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.