Niepokojące informacje z Włoch

Opublikowano: 27.06.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1184

W ostatnich dniach docierają do nas informacje o niepokojących anomaliach pogodowych na terenie Włoch a dokładnie na ich Północnym obszarze. Susza stopniowo rozprzestrzenia się na całe Włochy powodując wysychanie jezior, stawów, innych zbiorników wodnych a nawet wysychanie rzek. 23 czerwca Włoski Krajowy Urząd Irygacyjny poinformował, że prognozy zakładają dalsze utrzymywanie się bardzo wysokiej temperatury, która znacząco pogorszy i tak kryzysową sytuację. Niektóre włoskie regiony ogłosiły już stan wyjątkowy, w celu uwolnienia funduszy na przeciwdziałanie narastającemu kryzysowi wodnemu. Znajdujące się we Włoszech stowarzyszenia rolnicze mówią wprost, że produkcja rolna w kluczowych obszarach uprawy spadnie w tym roku. Krajowe stowarzyszenie ANBI poinformowało, że „Połączenie największej suszy w ostatnich latach i temperatur sięgających 40 stopni Celsjusza w końcówce czerwca, prowadzi Włochy do dramatycznej sytuacji środowiskowej i gospodarczej.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.