„Nienaturalny” wzrost liczby zgonów na zakrzepicę i nie tylko

Opublikowano: 09.12.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3580

Dyrektor domu pogrzebowego w Wielkiej Brytanii mówi, że obserwuje wzrost zgonów związanych z zakrzepicą, którą przypisuje szczepionce na COVID-19.

Publikując aktualizację w mediach społecznościowych, dyrektor John z Milton Keynes Family Funeral Services opisał „nienaturalny” wzrost liczby zgonów od czasu wprowadzenia „szczepionki”. „Obserwujemy nienaturalnie dużą liczbę zgonów z powodu zawału serca, udaru mózgu, tętniaka, a wszystko to jest bezpośrednim skutkiem zakrzepicy, zatorów w płucach, nogach, różnych miejscach powodujących te zgony. I są one dobrze udokumentowane w całym kraju” – powiedział dyrektor zakładu pogrzebowego.

„Nikt nie wydaje się być zaniepokojony alarmującym wzrostem tych liczb. Kiedyś widywałem skrzepy krwi bardzo, bardzo rzadko, a teraz, w tym roku, widziałem więcej niż w poprzednich czternastu latach” – dodał.

Jedna z teorii mówi, że ludzie, którzy wzięli eksperymentalną szczepionkę, „zdziesiątkowali swój układ odpornościowy”, mówi John, czyniąc ich podatnymi i narażonymi na zarażenie się takimi rzeczami jak grypa i przeziębienie. „To właśnie widzimy teraz u tych biorców szczepionek w całym kraju – stają się bardzo chorzy, naprawdę, naprawdę chorzy”.

John kończy współczującym błaganiem, prosząc zaszczepionych, by zignorowali media głównego nurtu i zrezygnowali ze szczepień przypominających. „Proszę, proszę, proszę, nie bierzcie już więcej tych szczepień. To was zabija i ustawianie się w kolejce po więcej zastrzyków, gdy już jesteś rozpaczliwie chory, nie jest odpowiedzią. Zrób krok wstecz. Po prostu spójrz trochę głębiej, niż mówią BBC i Google. To szczepienia powodują, że jesteście chory. Omikron to uszkodzenie poszczepienne, nic ponad to” – powiedział.

Na podstawie: Twitter.com [1] [2] [3] [4]
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Szwęda 09.12.2021 12:28

  Czy dyrektor domu pogrzebowego skończył medycynę i czy dokonuje on sekcji zwłok, że wie kto i ile osób na co zmarło?

 2. Admin WM 09.12.2021 13:48

  @Szwęda

  Dostaje akty zgonów z informacjami o przyczynie śmierci. Bez aktu zgonu chyba nie można nikogo pochować.

 3. KubaD. 09.12.2021 19:03

  Wielka Brytania rozpisała we wrześniu przetarg rządowy na dostarczenie do końca listopada 2021 30mln dawek leku na zakrzepicę. Po co?

 4. agama 09.12.2021 19:29

  @szwęda a kto ma być lepiej poinformowany o przyczynach zgonów niż pracownik domu pogrzebowego? Czekasz aż prawdę ci powiedzą producenci szczepionek, pośrednicy w ich sprzedaży – rzady i czerpiący z lobbyingu lekarze czy utytułowani akademicy sprowadzający naukę do pseudonauki jak eugenicy w latach 20 i 30 XX wieku w USA i Niemczech? Te środowiska – z wyjątkami wśród jednostek – błaźnią się cyklicznie pod rządami dyktatury. Dyktatury upadają, a ludzie, którzy ” tylko wykonywali rozkazy” tracą pierwsi.

 5. flipper 10.12.2021 11:34

  A ja widzę światełko w tunelu. Dzięki masowym zachorowaniom na choroby układu krążenia, zostaną nasilone prace nad lekami na te dolegliwości. Może przy okazji zostaną wyjaśnione bardziej mechanizmy powodujące nadciśnienie, co pomogło by ~25-30% ludzik na świecie – przynajmniej tym rozsądniejszym co nie wzięli szprycy.

 6. kufel10 11.12.2021 01:55

  @ flipper
  Z autopsji wiem, że nadciśnienie spowodowane jest zwykle przepracowaniem, zmeczeniem. Przypadków znam wiele. Święty spokój to recepta na te dolegliwości. Jak go osiągnąć? Za darmo, trzeba czytać i myśleć 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.