Niemiecka policja z oficerami politycznymi?

Opublikowano: 04.12.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1567

Szkoła policyjna w niemieckim landzie Saksonii-Anhalt zamierza powołać ośrodek pedagogiki politycznej. Jego celem miałaby być oczywiście indoktrynacja kształconych w niej funkcjonariuszy. W ten sposób placówka zamierza walczyć z rzekomo rozpowszechniającym się „ekstremizmem” w niemieckich służbach bezpieczeństwa.

Powstanie nowego ośrodka zapowiedział już Frank Knöppler, rektor szkoły policyjnej w Aschersleben w środkowych Niemczech. Stanowisko profesora do spraw pedagogiki politycznej ma więc zostać obsadzone w przyszłym roku. Nieco wcześniej placówka edukacyjna zaczęła współpracować z państwem Izrael i przedstawicielami organizacji zajmujących się walką z „antysemityzmem”.

Wszystkie wymienione wyżej działania mają na celu walkę z „ekstremizmem” w policyjnych szeregach. W jej ramach szkoleniu funkcjonariusze muszą odwiedzać żydowską fundację z siedzibą w mieście Halberstadt, lub też wymieniać się z Żydami poglądami na temat ich kultury oraz historii.

Przedstawiciele policyjnej wierchuszki obawiają się, że podobne działania nie wystarczą. Funkcjonariusze w przyszłości powinny być więc otoczeni urzędniczym nadzorem w dłuższej perspektywie. Podczas swojej służby niemieccy policjanci mają bowiem być dużo mniej odporni na polityczną poprawność, stąd mają mieć „tendencję do rasistowskich i antysemickich poglądów”.

Wiceszef Związku Policji Saksonii-Anhalt, Uwe Bachmann, zachęcał natomiast swoich podwładnych do donosicielstwa. Jego zdaniem nie powinni oni bać się sygnalizować nadużyć występujących na służbie. Tymczasem zgłaszanie podobnych spraw należy do rzadkości, bo jest uważane w środowisku policyjnym za zdradę i nadużycie zaufania przez kolegów.

Na podstawie: Jungefreiheit.de
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dandi1981 04.12.2020 16:50

    Judeo germania bedzie, zydzi podbili usa teraz niemcy a to glowa uni, zydzi maja pieniadze to rzadza z tylniego siedzenia.
    Podbijaja swiat pieniedzmi a to wszystko przez pokleniowe nauki obrzezanie zero pociagu seksualnego nie wydaja na kobiety ani na ich rzeczy cidziennego uzytko dla nich, nie pija,pala czesty post, zylka do biznesow.
    Religia o narodzie wybranym bo jezus byl zydem ale zostal ukrzyzowany przez rzymian lecz wydany przez izraelczykow. A odbosnie rzymian to wlochy i teraz tam vatykan i to samo bedzie z niemcami miala byc judo polonia a bedzie judo europa

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.