Niemiecka armia planowała atak rakietowy na Rosję

Opublikowano: 03.03.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2919

W internecie opublikowano rozmowę przedstawicieli niemieckiej armii omawiających plany dostarczenia na Ukrainę rakiet Taurus i pomocy Ukraińcom w uderzeniu na Most Krymski i inne cele.

To 38-minutowe nagranie audio zawierające rozmowy z 19 lutego 202r toku pomiędzy wyższymi oficerami Bundeswehry (generałem Ingo Gerhartzem i zastępcą szefa sztabu oddziału ds. operacyjnych, generałem brygady Frankiem Graefe i innymi) zawiera szczegóły operacyjne wystrzelenia rakiet dalekiego zasięgu Taurus.

Omawiano też to, aby nie uwikłać Niemiec w bezpośredni konflikt z Rosją i nie brać odpowiedzialności za takie ataki. Gerhartz mówił, by ludzie Luftwaffe na Ukrainie byli ubrani po cywilu i rozmawiali z amerykańskim akcentem. Inni funkcjonariusze mówili o zapewnieniu Ukraińcom zarówno rakiet, jak i przeszkoleniu ich w obsłudze, a także dostarczeniu informacji namierzania satelitarnego przez Polskę.

Niemieccy urzędnicy zareagowali na to doniesienie, wszczynając dochodzenie w sprawie sposobu, w jaki nagranie wyciekło. W rozmowie z „Bildem” rzecznik Ministerstwa Obrony odmówił „powiedzenia czegokolwiek na temat treści najwyraźniej przechwyconej komunikacji”.

Jest to kolejne nagranie dowodzące, że Zachodnie elity do cna postradały zmysły i dążą do rozpętania III wojny światowej, co też potwierdził ostatnio premier Grecji. Stwierdził on, że do wojny tej najbardziej prze Wielka Brytania, Polska, Litwa, Łotwa i Estonia, które działają pod płaszczem Stanów Zjednoczonych. Jak widać Niemcy, choć zachowują dystans, również podejmują działania pod fałszywą flagą wymierzone przeciwko Rosji.

Potwierdza to też informacje z serii artykułów z portalu PrisonPlanet.pl, w których omawiano wejście wojsk NATO na Ukrainę i fakt, iż to Polska ma stabilizować front ukraińsko-rosyjski. Patrząc na irracjonalne komunikaty i zachowania polskich polityków widać, iż dostali nowe instrukcje, aby przyzwyczajać Polaków do potencjalnej sytuacji, w której będą musieli iść do wojska i walczyć w tej angloamerykańskiej proxy wojnie.

Na podstawie: Bild.de
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Stary Kulas 03.03.2024 20:32

    No cóż nie bez powodu “matka zasłoniła własnym ciałem dziecko i zginęła razem z nim” w czasie ataku rosyjskiego drona. To typowe granie na emocjach by ludzie łatwiej przyjęli decyzję o rozpoczęciu wojny z Rosją.

    PS. Sytuacja na froncie musi być dla Ukraińców naprawdę tragiczna skoro zdecydowano się na przyśpieszenie planów. Oryginalnie 12 marca premier i prezydent mieli lecieć do USA po wytyczne, tymczasem wygląda na to, że wojna będzie wcześniej.

  2. rozrabiaka 03.03.2024 21:53

    Ameryka wrzuca pod autobus Niemcy! Ładna informacja ale przy obecnej technologii “głos” mógł powiedzieć, że ma romans z 12-latką i co ma teraz robić?

    Kiedy się już pokażą nagrania np. polityków z afery podkarpackiej, powiedzą że to AI…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.