Niemieccy islamiści będą nawracać Polaków

Opublikowano: 22.11.2014 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 556

Praktycznie w całej Zachodniej Europie obecność muzułmanów stała się już czymś zupełnie normalnym i wygląda na to, że islam właśnie zapukał do Polski. Niemieccy salafici, którzy powiązani są z organizacjami terrorystycznymi, zapowiadają szerzenie swojej wiary w naszym kraju.

Plany nawracania Polaków zostały ogłoszone przez Svena Lau, jednego z najbardziej znanych salafitów w Niemczech. Oświadczył on, że jego “bracia i siostry” nagrywają już odpowiednie filmy w języku polskim, które będą publikowane w internecie. Mowa jest o polskich imigrantach, którzy przyjęli islam i będą nawracać Polaków na swoją religię.

Warto dodać, że ten sam Sven Lau był organizatorem tzw. patroli muzułmańskich w mieście Wuppertal w Nadrenii Północnej-Westfalii na zachodzie Niemiec. Dotychczas istnienie islamskiej policji było kojarzone jedynie z Wielką Brytanią ale jak widać, w ostatnim czasie dokonano znacznych postępów.

Czy Polskę czeka podobny los? Czy Polacy, podobnie jak Brytyjczycy i Niemcy, będą na ulicach swojego kraju spotykać muzułmanów, którzy będą nam rozkazywać jak należy się ubierać i zachowywać? Czy muzułmanie będą z czasem demonstrować swoją siłę w naszym kraju i domagać się wprowadzenia prawa szariatu?

Autor: John Moll
Na podstawie: ndie.pl
Źródło: Zmiany na Ziemi


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

21 komentarzy

 1. masakalambura 22.11.2014 12:15

  Należałoby uzupełnić powyższy wpis dodatkiem.

  Jesli jednak Islam faktycznie jest religia Boga (o czym jestem przekonany) oraz jesli Bóg ma co do Polaków jakies większe plany (jak przekonują nas niektórzy) to wszystko jest mozliwe. Nawet to ze wielu spośród Polaków zapragnie pewnego dnia juz wkrótce byc oddanymi Bogu na sposób Muhammada.

 2. masakalambura 22.11.2014 13:27

  Isnieje cała grupa religii pochodzących od człowieka na komunizmie zaczynajac a na sektach kończąc. Nie jest to żadna ciemnota a tylko stwierdzenie faktu.

 3. masakalambura 22.11.2014 14:30

  Bóg nakazał nam tylko jedno. Kochać Go cała mocą z całych sił całym sobą cały czas. Oraz bliźniego nie mniej niz siebie. To Prawo rozwinięte przez kolejnych Posłańców w formie ksiąg to po czasie wlasnie religie Boga. Najbardziej aktualna jest religia Muhammada (pzn) bo on był posłany jako ostatni przed Sadem. Głosił on idee poddania Bogu nie mniej niz poprzednicy. Poddanie to po arabsku Islam. Zainicjowana raz rozwijana przez wieki.

 4. jeszcze 22.11.2014 17:56

  @masakalambura
  “Bóg nakazał nam tylko jedno. Kochać Go cała mocą z całych sił całym sobą cały czas.”

  Co to za bóg, który musi “nakazywać” i to w dodatku “kochać” tak jakby można było zmusić kogoś do kochania…

 5. masakalambura 22.11.2014 17:57

  Niewielkie ma znaczenie co mysle ja. Wiem jednak od Jezusa (pzn) ze ma pozostać tylko jedna religia. Bedzie jeden pasterz i jedna stajenka. Watpię by była to religia człowieka. Watpię tez by Muhammad dał rade to wszystko wymyślić oraz przewidzieć to wszystko co przewidział bez pomocy Boga.

  Wnioski nasuwają sie same. Co na to ludzie, to juz ich problem.
  Mi zalezy na Bogu.

 6. wojtek 22.11.2014 19:10

  Obserwując sytuacje w Belgii (bo z tego kraju pisze te słowa) czuje ulge wiedzac ze Pan o nicku “sceptyk” ma racje co do perspektyw rozwoju tej antydemokratycznej formacji w Polsce, az tyle kebabow sie nie sprzeda a i socjal u nas zaden. Zdane pseudo glebokie teksty czy jednostronne interpretacje nie zmienia nic, zaczynamy widziec ze liberalizm sam na siebie bicz ukrecil jak to ma miejsce w krajach starej UE gdzie w imie demokracji sie ja sama chce wyrugowac. Tam pra do wojny religijnej jak mowil profesor Wolniewicz, w Polsce to sie nie stanie.

 7. masakalambura 22.11.2014 22:38

  Owszem, akceptuje siebie mówiącego to , co mowie.
  Tutaj żadnej skromnosci nie ma.

  ()

  Komunizm wymyślił Marks
  Pewnego dnia w padł na to,
  Ze sam jest bogiem

  Wykonał kilka posUniec
  Jego system wytrzymuje sto kilka lat

  Wedle Prawdziwych Miar da rade najwyżej 1000 lat.
  Ni kroku dłużej.

  Po tej długości prowadzi zgadnij Kto wg. mnie?

 8. sherman 22.11.2014 23:04

  nie o takie niemcy hitler walczyl. ;p

 9. masakalambura 23.11.2014 01:31

  Na pocieszenie chrześcijanom rodakom moge jeszcze dopisać ze w Islamie, po arabsku Jesuz to Isa. A zatem muzułmanie znaczeniowo wprost z języka źródłowego nazywają sie Jezusa-poddani. Kochający Boga nazywanego po Aramejsku, języku Jezusa, AlLah.

  Tak, Jezus (pzn) w modlitwie Ojcze nasz miał na myśli AlLah.
  Co ciekawe w Ewangeliach piszą ElLoj w słynnej scenie z drzewem wykorzystanym w złych celach.
  I sama dosłowność aktu ukrzyzowania jest w Koranie wyjaśniana w sposób niezwykle piękny i tajemniczy.

  W tym temacie najwiecej do powiedzenia maja Syryjczycy.

  Pokój niechaj stapi na te ziemie.

 10. masakalambura 23.11.2014 10:57

  Koran ostatecznie kończy możliwość traktowania kobiet jako rzeczy.
  Jednak wielu mężczyzn robi duzo by kobiety o tym nie wiedziały. W islamie kobieta otrzymała wiecej praw niz ma mężczyzna. Niech naucza sie z nich korzystać bo nikt za nie tego nie zrobi.

  Ale prawda jest to ze zachował Koran zwierzchniość mężczyzn nad kobietami.
  Porządek musi byc.

 11. bartosz_kopan 23.11.2014 13:22

  Chciałbym coś dopisać od siebie, ale kiedy poczytałem poprzedników – to straszne jak mocno można być zmanipulowanym i jednocześnie przestraszonym własnej śmiertelności – by za każdą cenę posiąść złudzenie nieśmiertelności.
  Co do stosunku religii monoteistycznych do kobiet – jest to najlepszy dowód na to, że są one tylko wytworem ludzi, a dokładniej mężczyzn. Wcześniejsze religie znane ludzkości, a już zupełnie te pierwsze, które pozostawiły jakieś ślady, czciły i stawiały ponad mężczyzną pierwiastek żeński. Ale to już inna, zapomniana dziś historia.

 12. robi1906 23.11.2014 13:26

  Kiedyś przeczytałem takie dobre zdanie
  ” znam mitologię , greków , rzymian , et.c, a nie znam mitologii Słowian ,
  a przecież jest to wiara naszych przodków ” .

  Z czego to wynikło , ano z tego , że jeden z Piastów chciał być “lepszy” od innych . Sprzedał swoją wiarę na tytuły i “srebrniki” .

  Biblia ( to co pozwolono skopiować z Tory ) jest zbiorem instrukcji dla Izraelitów jak rządzić światem , (np: wieża Babel )
  A z Nowego Testamentu zrobić poradnik , jak z człowieka zrobić owcę .

  Dlatego uważam że , Judaizm a później Chrześcijaństwo i Islam , wymyślili tacy sami cwaniacy , a po co ? .
  Ano po to żeby łatwiej rządzić ludźmi .

  P. s,

  Buddyzm , Konfucjanizm , to nie są religie , tylko filozofie .

 13. masakalambura 23.11.2014 14:21

  Koran ma części? Mam dwa oryginały i nie zauważyłem. Zauważyłem natomiast ze sa dwa zalecane tryby traktowania bliźniego. W trakcie pokoju – tolerancja oraz w trakcie wojny – pełna bezwzględność z naciskiem na poszukiwanie pokoju za jak najmniejsza cenę ludzkiego życia. Przy czym uwzględniono nawet rożne sytuacje muzułmanina w jakich sie znajduje tzn czy sytuacje ogólna kontrolują muzułmanie i niemuzulmanie.

  W ogóle nie czytałem bardziej genialnego prawa, bezbłędnej konstrukcji logicznej zarządzania ludźmi. Jedyne zbliżone genialnoscia jest w Torze

  Koran juz udowodnił mi swe pochodzenie. Ty nazwiesz to fanatyzmem, ale czy naprawdę musze sie przejmować czyjaś ocena?

 14. masakalambura 23.11.2014 14:30

  Sceptyk

  1. Nie mam zamiaru uczyć ludzi kłamstwa. Bóg dał wyższość mężczyźnie nad kobieta. A kobiete dał nam bysmy stali sie kompletnym człowiekiem. Miłość mężczyzny i kobiety to najłatwiejszy do osiągnięcia sposób na odnalezienie uczucia miłości należnej Stwórcy. Jesli ktos zapomniał.
  2. Nie uwzględniasz wpływu Jezusa który powrociwszy sam sie o Muhammadzie wypowie. Jesli wtedy katolicy odrzuca Muhammada to wtedy zasłużą na co zasłużą. Gniew Boga. Teraz jest grzecznie.
  3. Wiem o tym. Jestem możliwie racjonalny rozmawiając o sprawach ducha. Jak ktos Boga przyjmie to jego szczęście. Mnie uczy i J. i M. abym pamiętał o zonie Lota. Mam ratować przedewszytkim siebie. Reszta sama wybierze.
  4. Cos w tym jest. Dla Anglików do dziś irol to terrorysta. A nazisci tak nazywali Polaków w trakcie 2 WS.

 15. przebrzydly chlop 23.11.2014 16:27

  @ masakalambura:
  “2. Nie uwzględniasz wpływu Jezusa który powrociwszy sam sie o Muhammadzie wypowie. Jesli wtedy katolicy odrzuca Muhammada to wtedy zasłużą na co zasłużą. Gniew Boga. Teraz jest grzecznie.”
  I to mi się podoba w większości religii, bóg jest miłosierny i dobry, i lepiej w niego uwierz bo kuźwa pożałujesz, że się urodziłeś. A pan masakalambura i jego ziomkowie w wierze chcą mi to zapewnić, w przeciwieństwie do reszty religii, już za życia. Pociesza mnie fakt, że (jak ktoś wyżej zauważył) w Polsce socjal raczej mizerny, a będzie pewnie jeszcze gorzej, i na razie to bardziej pracowite nacje (Chińczycy, Wietnamczycy, itp) ściągają tu na potęgę.

  BTW to straszne jest gdy religia (jaka bądź) góruje nad rozumem i zdrowym rozsądkiem. Ludzie sami stworzyli bogów a potem stali się ich niewolnikami. Rzygać się chce…….

 16. Raptor 23.11.2014 16:53

  @wiktor-x:
  “Nie ma ani jednego dowodu, że Bóg stworzył religie. Są tylko jacyś ludzie którzy innym ludziom karzą w to wierzyć, bo oni tak powiedzieli i mamy wierzyć im na słowo.”
  Niemniej, w wojnie kultur pukającej do naszych drzwi, będzie trzeba stanąć po stronie zwolenników jednej z religii, wybór dość prosty. Z ekspansywnym islamizmem nie ma dyskusji, ponieważ jego retoryka jest jedynie narzędziem do zdobywania sobie przyczółków w kulturowo zmiękczonych społeczeństwach.

  Kolega masakalambura, świadomie lub nie, jest już na wojnie:
  “W trakcie pokoju – tolerancja oraz w trakcie wojny – pełna bezwzględność z naciskiem na poszukiwanie pokoju za jak najmniejsza cenę ludzkiego życia.”,
  o czym sam zaświadcza między wierszami: “…ale czy naprawdę musze sie przejmować czyjaś ocena?”. Tylko fanatyk nie uważa, że warto się przejmować, byle do przodu.

 17. masakalambura 23.11.2014 18:24

  No nie wydaje mi sie ze Koran nazywa Jezusa drugorzędnym. Pozostał Mesjaszem Słowem i Duchem Boga. Przestał byc Bogiem.

  Jego powrót zmieni wszystko.

 18. masakalambura 23.11.2014 18:46

  Insza Allah

 19. robi1906 23.11.2014 19:06

  Sceptyk
  wszystko w historii już było , także nasze dywagacje jaka jest różnica między filozofią a religią , a to cytat który mi się podoba najbardziej

  ” Religia stawia odpowiedzi, które nigdy nie mogą być kwestionowane”

  masakalambura

  proszę zastanów się nad jednym i odpowiedz mi swoimi słowami ,
  jeśli Koran jest słowem bożym , to po co uznaje Jezusa .
  Bo ja widzę jedną odpowiedź , kłamstwo które się podpiera drugim kłamstwem
  lepiej brzmi .

 20. masakalambura 23.11.2014 19:38

  Skoro Koran jest słowem Boga i uznaje Jezusa to znaczy ze Żydzi musza sie bardzo zastanowić nad sobą o nad tym w co wierzą i co wybierają.

 21. masakalambura 23.11.2014 20:52

  Ja nie nawracam tylko informuje. Jesli cie to śmieszy to na zdrowie.
  Salam

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.