Niemcy zmieniają historię Polski

Opublikowano: 17.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1049

W najnowszym odcinku analizujemy rosnące napięcia na świecie, które uderzają bezpośrednio w Polskę. Zajmiemy się kontrowersjami wokół niemieckiej policji, która zabrania Polakom uczestniczenia w obchodach wyzwolenia obozu Ravensbrück, co wywołuje dyskusje o współczesnym antysemityzmie i historycznych zarzutach wobec Polski. Przyjrzymy się także globalnym wydarzeniom, takim jak napięcia na Bliskim Wschodzie, które mogą wpłynąć na sytuację geopolityczną i ekonomiczną Polski, w tym na rynek kryptowalut. Dodatkowo omówimy lokalne protesty w Warszawie, gdzie mieszkańcy blokują mosty, domagając się zmian.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. kufel10 18.04.2024 00:38

    Lemingi herr tusk zaprasza was folsfakenami na zakupy do dilda ! Wspierajcie przemysł okupanta ! Po co myśleć skoro zrobi to za was telewizor !

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.