Zmowa milczenia mediów w Polsce

Opublikowano: 09.01.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 5451

Wielkie media mainsteramowe w Polsce robią wszystko, by Polacy nie dowiedzieli się o gigantycznych protestach rolników w Niemczech. Zamiast tego odwracają uwagę tematami zastępczymi i drugorzędnymi. Boją się, że protesty rozlałby się na nasz kraj?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. JedynaDroga 09.01.2024 11:28
 2. Szwęda 09.01.2024 18:50

  Musi bydło ludzkie źreć trutkę na ludzi w postaci skażonego chemicznie zboża, żeby depopulacja jeszcze bardziej przyspieszyła!

 3. Janusz 09.01.2024 19:34

  W Polsce rolnictwo już dawno zostało zniszczone, tak jak i przemysł. Tu już nie ma kto protestować. Nie ma dużych zakładów pracy, a powstały jakieś spółki, gdzie nie wiadomo kto zarządza i czym. Nie ma tam żadnych odpowiedzialności zarządzających. Większość produkcji jest w rękach zagranicznych i tam płyną zyski z pracy Polaków. Poprzez supermarkety wypływają gigantyczne pieniądze, których nikt nie kontroluje. Za to nas kontroluje Unia i narzuca nam swoje bzdurne przepisy i prawa. Nie jest przy tym ważne która partia w Polsce rządzi, gdyż każda musi wykonywać dyrektywy i prawodawstwo Unii. Zrobiono z nas nowoczesnych niewolników. Zostaliśmy ubezwłasnowolnieni.

 4. Katarzyna TG 09.01.2024 20:13

  A u nas poliniaki chwalą się w social mediach jak to tanio udało im się kupić karton mleka w Lidlu.. taka jest świadomość większości społeczeństwa.

  Żadnego zrozumienia dla polskiego interesu, wolą żreć chemiczne wyroby żywnościopodobne i jeszcze się cieszą że tanio nabyte.

  A media i tzw. “rządy” pilnują by tak już zostało na zawsze w unijnym kraju priwislanskim (już wkrótce).

 5. Dobroca 09.01.2024 20:29

  @Szwęda

  „Otumanione telewizorem i Facebookiem bydło ludzkie żre trutkę na ludzi w postaci skażonego chemicznie zboża, dzięki czemu depopulacja jeszcze bardziej przyspieszyła!”

  Najmocniej przepraszam za korektę wypowiedzi, zboczenie zawodowe pozostałe po sprawdzaniu kartkówek.

  @Janusz

  „W Polsce rolnictwo już dawno zostało zniszczone” – zgoda, ale nie rolnicy. Ci zostali ogłupieni pustymi dotacjami (od rośliny miododajnej, od gniazdka koliberka, od hektolitra randapu – co, źle piszę?), lasującymi ich mózgi na klasę wyższą. Czy też, dosłownie cytując równie zryty „kabaret” – wyszszą. Tak więc prędzej igłę w stogu siana znaleźć niż stronnika Polaka rolnika.
  W efekcie dziś polscy rolnicy są panami – lokalnymi bonzami i kacykami, rozbijającymi się SUVAMI (wieś tańczy i śpiewa). Choć dla niektórych, zwłaszcza przez pryzmat narzucanych przez siebie cen za płody rolne (choć przy naszych dopłatach mogliby je rozdawać za darmo), są najzwyklejszymi, pierwszymi kandydatami do wyszczepienia mózgów. Czujcie się, panowie rolnicy, że ktoś was wiecznie będzie za nic rozpuszczał. Czujcie się, że potem my za wami staniemy – gdy sami będziecie zmuszeni żreć swój randapowy rzepak i zboże – ażeby w ogóle przeżyć.

 6. Katarzyna TG 09.01.2024 20:41

  @Dobroca

  Czyli “dziel i rządź” działa wyśmienicie, wystarczy wszystkich poszczuć na wszystkich i już można podnosić ceny prądu tłumacząc że to wina poprzedniej ekipy .. albo wprowadzać podatki od posiadania auta spalinowego. A co nam zostanie gdy oni – rolnicy – padną? Chemiczny syf od wiadomo której nacji? Zgodzę się, byli głupi w sprawie dopłat ale chyba nie tędy droga.

 7. Denisrozrabiaka 09.01.2024 21:01

  “Boją się, że protesty rozlałby się na nasz kraj?” – przecież jak niemcy oddadzą przemysl w ręce Amerykanów to wtedy będą mieli dobrobyt taki jak jest w Polsce i nie będą musieli protestować

 8. Janusz 10.01.2024 08:44

  Do @Szwęda
  Rolnictwo zostało zniszczone. Rozwinę ten temat: Po pierwsze, “rolnik” bez ziemi nie jest rolnikiem. Tak samo jak ten , który ziemi nie uprawia. Podobnie jak “robotnik”, którego zakład pracy zlikwidowano, nie jest już robotnikiem. To że ktoś mieszka na wsi nie oznacza, że jest to już rolnik.
  “ale nie rolnicy. Ci zostali ogłupieni pustymi dotacjami” to jest jak najbardziej słuszne określenie.
  Obecnie mieszkańcy wsi kupują żywność w sklepach i marketach w swojej miejscowości, a nie produkują własnej, zdrowej żywności. Kto tu zatem ma protestować? Przeciw komu? W jaki sposób?
  Młodzi rolnictwem nie chcą się zajmować. Łatwiej kształcić się i żyć w mieście, gdzie jest taka sama
  modyfikowana żywność. Bardziej przedsiębiorczy, zdolniejsi, wyjeżdzają za granicę, tam jest łatwiejsze życie. W Polsce pozostają ludzie starzy, mało zdolni, nie posiadający wykształcenia. Takim narodem łatwo jest rządzić, ich ogłupiać, ich okradać. W ten sposób tworzy się naród niewolników. W Polsce potrzebna jest prawdziwa edukacja, prawdziwe środki przekazu, żeby społeczeństwo zrozumiało, jak jest manipulowane przez rządzących. Polska to piękny i zasobny kraj, pięknie niszczony.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.