Nielegalni imigranci pobili Polaków w Belgii

Opublikowano: 14.05.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 617

Dwóch Polaków zostało zaatakowanych i ciężko pobitych przez nielegalnych imigrantów w miejscowości Blankenberge w Belgii, donosi RMF FM.

Do zajścia doszło w nocy z czwartku na środę, kiedy polscy pracownicy jednej z firm w porcie Zeebrugge zauważyli nad ranem trzech imigrantów, którzy chcieli wedrzeć się do zaparkowanej ciężarówki. Policja uważa, że nielegalni imigranci chcieli przepłynąć do Wielkiej Brytanii.

Polacy krzykami chcieli im przeszkodzić, w odwecie imigranci zaatakowali ich kamieniami, a potem gdy jeden z Polaków się przewrócił, rzucili się na niego z nożami. Kolega ruszył mu na ratunek, za co otrzymał ciosy nożem w głowę. Pierwszy z nich już wyszedł ze szpitala, a życiu drugiego jak podaje belgijska policja nic nie grozi.

Niestety policji na razie nie udało się złapać sprawców i przestrzega żeby samemu nie podejmować interwencji a informować policję.

Autorstwo: (j)
Na podstawie: Interia.pl
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. MvS 14.05.2018 18:09

    Jaki morał z tej bajki ? Parafrazując ostatni akapit: Nie ma sensu informować policji bo i tak nie znajdzie sprawców. Gdy Cię zaatakuje koleś z nożem, możesz liczyć tylko na siebie lub ewentualnie kolegów, na pewno nie na nią. Jaki będzie skutek ? Większa ilość broni wszelakiej w ciężarówkach. Może nawet czarnoprochowej i białej 🙂 To by dopiero było widowisko. Hordy Hunów odpierane salwami z muszkietów i murem z tarcz najeżonym włóczniami. Spowitym mgłą poranka przesiąkniętą prochem. Świat stoi na głowie.

  2. Kaczor3333 14.05.2018 18:53

    Jak można było nie poświęcić większej uwagi w tekście, tak historycznemu wydarzeniu w historii ludzkości. Jakim niewątpliwie była noc z czwartku na środę. Następna noc musiała być z środy na piątek.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.