Niedzielski wciska niemowlakom terapię genową

Opublikowano: 09.12.2022 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3292

Jak poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski, 12 grudnia ruszą zapisy na eksperymentalne preparaty terapii genowej przeciw COVID-19 dla dzieci w wieku od szóstego miesiąca do czterech lat. Do Polski dotarło już pół miliona dawek preparatu, który wciąż znajduje się w fazie badań klinicznych.

Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia, obecne zasoby preparatu wystarczą na wstrzyknięcie blisko 168 tys. dzieciom trzech dawek. Adam Niedzielski poinformował, że w przypadku większego zapotrzebowania, dostawy mogą zostać uzupełnione. Dzieci będą modyfikowane genetycznie preparatem Comirnaty firmy Pfizer.

Procedury są takie same jak w przypadku preparatów dla innych grup wiekowych. „Jeżeli chodzi o możliwość zapisywania się, to w nocy z 11 na 12 grudnia wystawione zostaną e-skierowania dla dzieci od sześciu miesięcy do czterech lat. Populacja tej grupy wiekowej to blisko 2 mln dzieci. Od 12 grudnia będzie można zarejestrować dziecko na szczepienie albo poprzez »mojeIKP« bądź tradycyjnie poprzez infolinię pod numerem 989, która jest czynna codzienne w godzinach od 7:00 do 20:00, albo bezpośrednio w punkcie szczepień” – powiedział minister.

Autorstwo: Paweł Kubala
Źródło: MediaNarodowe.com

33

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szwęda 09.12.2022 15:43

    Rzeczy trzeba nazywać po imieniu, nie “n. wciska niemowlakom terapię genową” tylko:
    n. nakłania rodziców niemowląt do udziału w globalnym ludobójstwie poprzez szatańsko kłamliwą manipulację, pod pozorem działania dla zdrowia nowo narodzonych dzieci, a w istocie chodzi o realizację diabelskiego zbrodniczego celu wymordowania kilku miliardów ludzi.

  2. najzwyklejszy 10.12.2022 09:46

    Dlaczego ludzie słuchają ludobójcy? Rodzice tak zidiocieli że jak za czasów historycznych będą oddawać swe dzieci na ofiarę demonom o ludzkich ryjach niedzielskiego?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.