Nie ma szczepień, nie ma zasiłków!

Opublikowano: 05.12.2015 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 692

W 2015 roku parlament Australii zalecił ażeby od 1 stycznia 2016 roku „karać finansowo”, do wysokości kwoty 15 000 dolarów australijskich, tych rodziców, którzy odmawiają szczepienia swoich dzieci.

O tym fakcie dnia 16 września 2015 roku poinformowała agencja „CBC” powołując się na agencję Associated Press. Decyzja australijskiego parlamentu zaczyna obowiązywać od 1 stycznia 2016 roku. Ci rodzice, którzy nie szczepią swoich dzieci, pozbawiają się możliwości otrzymywania dotacji i zapomóg na swoje dzieci.

Średnio australijska rodzina z dziećmi straci, w przypadku odmowy szczepień, do 15 tysięcy australijskich dolarów na rok, podliczyli australijscy parlamentarzyści.

Nowa inicjatywa ustawodawcza lobbystów szczepionek i koncernów farmaceutycznych nazywa się “No Jab, No Pay Bill” (“Nie ma szczepień, nie ma zasiłków”).

Agencja zapewnia, że australijscy rodzice przyjęli, rzekomo, nową ustawę z hurra-entuzjazmem.

Na podstawie: CBC.ca, ProtivKart.org
Źródło: Wolna-Polska.pl


TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. jarchmiel 05.12.2015 11:18

    Mam nadzieję, że nasi oficjele nie wezmą z Australii przykładu…

  2. cacor 05.12.2015 11:50

    W sumie fajnie,
    Ale jak już nie szczepię i nie biorę żadnych zasiłków – fajnie by było, gdyby moje dzieci miały zagwarantowaną separację (conajmniej na 6 tygodni) od dzieci zaszczepionych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.