Nie zamkniemy nieba dla pomocy Rosji dla Syrii!

Opublikowano: 07.09.2015 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5

Grecja nie zgodziła się na zamknięcie przestrzeni powietrznej dla rosyjskich samolotów z pomocą humanitarną dla Syrii mimo tego, że zwróciła się o to amerykańska ambasada – poinformowało źródło dyplomatyczne w Atenach.

“W sobotę ambasada Stanów Zjednoczonych zwróciła się do rządu Grecji z prośbą, by zamknięto przestrzeń powietrzną dla rosyjskich samolotów. Grecki rząd nie zgodził się, by nie pogarszać relacji z Rosją – powiedziało źródło dyplomatyczne w Atenach.

Według niego, Moskwa zwróciła się do Aten o zgodę na korzystanie z greckiej przestrzeni powietrznej przez samoloty z pomocą humanitarną dla Syrii w okresie od 1 do 24 września i otrzymała ją.

Na razie nie udało się oficjalnie potwierdzić tej informacji.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o