Nie udała się eutanazja, więc udusili ją poduszką

Opublikowano: 07.09.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2461

Przeprowadzający eutanazję 36-letniej Alexiny z Oupeye w północnej Belgii udusili ją przy pomocy poduszki. Okazało się, że podano kobiecie zbyt małą ilość środków mających zakończyć jej życie. Bulwersująca sprawa dotyczy zdarzenia z ubiegłego roku.

Jak relacjonują media chora na raka mieszkanka Oupeye zdecydowała się na zakończenie życia. Eutanazja miała zostać przeprowadzona pod koniec marca 2022 roku w mieszkaniu kobiety przez lekarza oraz dwie pielęgniarki. „Procedura nie przebiegła zgodnie z planem. Produkty do zakończenia życia nie wystarczyły i musiano użyć poduszki” – pisze portal „7sur7”. Z informacji wynika, że prokuratura została poinformowana o zdarzeniu dopiero na dwa dni przed pogrzebem.

Z doniesień mediów wynika, że lekarz sądowy, który badał zwłoki, stwierdził, że ich stan „wskazywał na oznaki uduszenia”. Partnerka kobiety złożyła skargę do prokuratury w Liege oraz wystąpiła do sądu przeciwko lekarzowi i dwóm pielęgniarkom przeprowadzającym eutanazję.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Stanlley 07.09.2023 14:47

    Cóż za determinacja, ale nie wiem czy godna pochwały…

  2. replikant3d 07.09.2023 18:19

    Spoko, w końcu dojdzie do tego że pojawią się zestawy ,, samobójstwo ,zrób to sam,,

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.