Nie ma chętnych na szczepionkę? Więc trzecia dawka!

Opublikowano: 12.06.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2329

Namolna akcja propagandowa mająca namówić ludzi do wstrzykiwania sobie eksperymentalnych preparatów zwanych szczepionkami przeciw COVID-19 jeszcze się nie skończyła a już okazuje się, że nie trzeba przekonywać niezaszczepionych, bo już jesienią zaszczepieni mają dostać kolejną dawkę preparatu!

Zdecydowana większość ludzi, którzy zdecydowali się wstrzyknąć sobie eksperymentalne preparaty covidowe była przekonana, że gdy już wykonają odpowiednią ilość zastrzyków promowanych przez rząd, staną się ludźmi lepszej kategorii, niepodlegającymi dyskryminacji jaką przygotowali włodarze Unii Europejskiej. Nic bardziej mylnego – kanclerz Niemiec Angela Merkel ogłosiła już, że jesienią rozpocznie się wstrzykiwanie trzeciej dawki szczepionki przeciwko COVID-19.

Wcześniej o potrzebie doszczepiania społeczeństwa nawet co pół roku, wspominał prawdopodobnie już były premier Izraela, Benjamin Netanjahu. Co ciekawe jego słowa na temat konieczności częstego wstrzykiwania kolejnych dawek szczepionek nie zostały powszechnie zauważone w mediach. Ciekawe czy zainteresowanie wzbudzą takie same zapowiedzi ze strony pani kanclerz.

Czas wreszcie zrozumieć, że od roku żyjemy w dystopijnym świecie znanym dotychczas tylko z mrocznych powieści science fiction. Nagle jednak przyszło nam żyć w społeczeństwie warunkującym prawa obywatelskie od przyjmowania jakichś chemicznych preparatów, a gdy ktoś odmówi będzie dyskryminowany i poddawany presji, aż wreszcie ulegnie.

Tylko naiwniacy wierzą, że po akcji szczepień wszystko wróci do normy. Będą musieli szprycować się regularnie ryzykując zakrzepicą. I tak jak kiedyś naganiano na szczepionki przeciw grypie, co nagle zupełnie ustało, tak teraz będzie się już stale naganiało na covidowe szpryce, a być może wkrótce będą nam one wstrzykiwane pod przymusem. Stosowne prawo umożliwiające takie bestialstwo, przegłosowano jeszcze za rządów PO.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. hashi 12.06.2021 22:41

    Wszystko się zgadza 3 terapie genowe zwane szczypawkami każdego roku dają nam 9 sztuk do 2023. I tyle zamówiła KE. Główny cel tej terapii to sterylizacja. Ale da się zauważyć że niektórzy zaszczepieńcy dostali też mutagen otępionego szczęścia (ciągle są zadowoleni i zadają niezrozumiałe pytania) a niektórzy mutagen obojętnego posłuszeństwa (wykonują rozkazy jak dzieci). Nikt nie wie jak to się skończy za 10 lat ale już mamy ciekawe wyniki. Takich eksperymentów medycznych na tak zmasowaną skalę świat jeszcze nigdy nie widział. Najprawdopodobniej bezpłodność zaszczepieńców spowoduje że za 100 lat będzie nas około 500 mln czyli tyle i elity sobie wymarzyły.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.