Nie kupujecie ubrań? Płaćcie za przymierzanie!

Opublikowano: 27.09.2018 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2181

Hiszpańscy handlowcy planują pobierać opłatę za przymierzanie ubrań – podaje Fashion United.

Władze kraju są zaniepokojone spadkiem sprzedaży w sklepach. Według słów doradczyni ds. gospodarki i finansów wspólnoty Kastylia i Leon Marii del Pilar del Olmo impulsem do tego projektu było zachowanie klientów przychodzących do sklepu, by przymierzać ubrania przed zakupem w internecie.

Urzędniczka uważa, że takie kroki pomogą chronić mały biznes przed dużymi korporacjami działającymi online.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. agama 27.09.2018 15:49

  to z pewnością zachęci ludzi do odwiedzania sklepów…

 2. Fenix 28.09.2018 09:10

  Program 3d foto w internecie ubrana/ny , przymierzalnia. Jest taki program wykrzywiający twarz. Tak w internecie 2 szablony manekinów , k / m, w ruchu 360, na którego narzucamy naszą sylwetkę ,powiększają lub pomniejszają rozmiary , tam gdzie trzeba.
  Ubieramy go jak siebie , wiemy czy nam pasuje dany ubiór ,wielkość , kolor ,struktura materiału ,itd.. kupujemy, albo nie. Sklepy internetowe oferują ubiory,przymierzalni wirtualnej brakuje ? Nie kupujemy w ciemno !

 3. jasoncruzoe 28.09.2018 12:20

  Nikt nie zabrania sklepom stacjonarnym sprzedawać również w sieci.
  Dzisiaj to chyba standard i dodatkowa reklama.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.