Nie kontaktujcie się z kosmitami!

Opublikowano: 28.07.2016 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 748

Czy Obcy na prawdę istnieją? Ilość dowodów na istnienie UFO jest niezliczona. Nikt jednak ze świata nauki nie potwierdził wprost ich istnienia. Dlatego wielkim zaskoczeniem stały się słowa jednego z najpopularniejszych astrofizyków Stephena Hawkinga.

Kosmolodzy od lat poszukują w kosmosie oznak życia. W poszukiwania od kilku lat zaangażowany jest również Stephen Hawking.

W trakcie wydarzenia medialnego w Royal Society w Londynie profesor powiedział “Jestem dzisiaj tu, ponieważ wierzę w przełom jaki się dokonuje.(…) Nadszedł czas aby poszukiwać życia pozaziemskiego. Żyjemy, jesteśmy inteligentni. musimy wiedzieć.”

Jednocześnie od 2010 roku profesor ostrzegał, że poszukiwania Obcych mogą się źle skończyć dla ludzi. Obca cywilizacja nie miałaby żadnego problemu z unicestwieniem ludzkości. W jednym z odcinków “Into the Universe with Stephen Hawking”, profesor zaznaczył, że zaawansowana cywilizacja może prowadzić nomadyczny tryb życia i normalną koleją rzeczy mogła by stać się chęć podbicia i skolonizowania Ziemi. Nawiązywanie kontaktu bezpośrednio z nimi mogłoby być katastrofalne w skutkach. “Jeżeli kosmici chcieliby nas kiedykolwiek odwiedzić mogłoby się to dla nas tak źle skończyć tak jak dla Indian po dopłynięciu Kolumba do wybrzeży Ameryki.”

Badania prowadzone są przy pomocy super komputera, który będzie analizować jakiekolwiek ślady komunikacji radiowych i laserowych. W przeciągu 10 lat zostanie przeskanowana 1 milion gwiazd najbliżej Ziemi w obrębie Drogi Mlecznej a także 100 najbliższych galaktyk.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Pola 28.07.2016 11:11

  Dopóki się Obcych nie znalazło, można snuć różne teorie. Tak samo nie wiemy jak zachowaliby się Obcy gdyby nas znaleźli. A może już nas namierzyli ale nie jesteśmy dla nich odpowiednimi partnerami ze względu na stan naszej wiedzy? Kto to wie?

 2. gajowy 28.07.2016 13:28

  Spróbujcie skomunikować się mikroorganizmami! A życie na Ziemi opiera się o mikroorganizmy. Wszystkie inne tzw. wyższe organizmy to opcjonalny dodatek, zresztą ściśle uzależniony od funkcjonalności mikroorganizmów. 90% komórek w człowieku to komórki mikroorganizmów. Myśle, że na innych planetach gdzie istnieje życie znaleźlibyśmy po prostu mikroorganizmy. Nie ma się więc czym podniecać.

 3. agama 28.07.2016 14:21

  Sianie paranoi jak wobec ruskich. Bo wszyscy kosmici są źli i tak jak rzekomo Rosja, chcą podbić nasz świat. Żaden normalny kosmita z takim “inteligentnym” ziemianinem nie miałby nawet o czym gadać.

 4. sonczek 28.07.2016 23:54

  Myślę, że Hawking ma rację. Jeśli obcy mogli by do nas dotrzeć, to świadczy o rozwinięciu technologii i wiedzy o wszechświecie, ale nie koniecznie o inteligencji!!! Być może i my będziemy mieli takie stadium rozwoju. Puki co bylibyśmy dla nich tylko “karaluchami”.

 5. Konter 29.07.2016 16:41

  A ja tam w żadnych kosmitów nie wierzę i O.

 6. Wędrowny 30.07.2016 17:55

  Nie wydaje mi się słuszne ekstrapolowanie destrukcyjnych i morderczych cech ludzkiego gatunku na pozaziemskie inteligencje. Być może gatunek, który nas stworzył jest z nami w jakiś sposób spokrewniony i być może dyskretnie chroni nas przed samounicestwieniem.

 7. Wytagen 30.07.2016 23:03

  No to słabo nas chroni ponieważ ludzkość zmierza ku przepaści ruchem jednostajnie przyspieszonym. Wymrzemy z głodu pod kilkumetrową warstwą plastikowych śmieci. W prawach wszechświata zapisana jest równowaga. Została zachwiana przez człowieka,ale powróci.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.