Nie będziemy już bezpieczni w Europie?

Opublikowano: 28.03.2019 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2955

Krzysztof Jackowski przestrzega. Według jasnowidza, nad Europą widnieje wizja wielkiego, krwawego konfliktu, który doprowadzi do śmierci tysięcy mieszkańców kontynentu. A wszystko przez wydarzenia, które mają rozegrać się w ciągu kilku miesięcy.

Krzysztof Jackowski w swoich przepowiedniach bardzo często przestrzegał przed wojną i miał wizję krwawych konfliktów, które miały pogrążyć Europę. Wizjoner wielokrotnie przepowiadał, że w ciągu kilku miesięcy w 2019 roku cały, pokojowo nastawiony dotychczas świat stanie w płomieniach. A wszystko przez zamach terrorystyczny, który może sprawić, że nasz kontynent zacznie przygotowywać się do wojny.

W trakcie swojej ostatniej audycji wizjoner z Człuchowa miał wizję na żywo, w trakcie której wyznał przerażającą prawdę na temat zdarzeń, jakie będą miały miejsce w Europie.

– Nie będzie spokojnie w Europie! Nie lubię robić wizji przyszłościowych, ale wkraczamy w okres bardzo niebezpieczny dla Europy. Kojarzy mi się duży zamach, duża ciężarówka, czymś wypełniona i wielka eksplozja… Cholera… Albo jeden duży zamach, albo będzie ich kilka. Kojarzy mi się duża ciężarówka, może nie TIR, ale duża ciężarówka. Wielka eksplozja. Pozamykane ulice dookoła. Wielka panika. To może się wydarzyć na święto czegoś. W danym kraju będzie święto czegoś, uroczystość, święto jakieś… I wielka strzelanina pod kościołem… ale to później. To są dwie odrębne rzeczy. Pod kościołem, blisko kościoła…- powiedział wstrząśnięty wizjoner.

Według Jackowskiego pojawienie się wizji ataku terrorystycznego przy pomocy samochodu dostawczego może przypomnieć ludziom w Europie najczarniejsze i najgorsze wspomnienia z wojny.

“Pamiętajcie te dwie rzeczy, które powiedziałem: ciężarówka, wybuch i strzały pod kościołem. Jeżeli tak będzie, to pamiętajcie, że po tym zacznie się w jakimś państwie wielka jatka. Nie wiem w jakim kraju. Jezus… jakiś wybuch instalacji gazowych. Ja zaznaczam, że to mogą być rzeczy rozłożone w czasie, albo będą się w jednym czasie działy. Wybuch instalacji gazowych… Jeżeli to będzie zamach terrorystyczny, to będzie bardzo rozlegle zorganizowany lub będzie to kilka zamachów rozłożonych w czasie. Nie wiem… Może się mylę, ale mam wrażenie, że to zacznie się niebawem. Nie umiem powiedzieć czasu. Pamiętajmy rzeczy, o których mówię, a nie to kiedy to ma się wydarzyć. Zawsze wizja to są najbliższe tygodnie, dni czasami miesiące, ale nie dłużej” – przestrzegało medium.

Autorstwo: Mateusz Wysokiński
Źródło: Dziennik-Polityczny.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Murphy 28.03.2019 13:03

  Ciekawe jaką sprawdzalność ma tych swoich przepowiedni?

 2. paullenburg 28.03.2019 14:07

  cyt.:,,w trakcie której wyznał przerażającą prawdę na temat zdarzeń, jakie będą miały miejsce w Europie.”

  Nie wyznal wcale zadnej prawdy a opowiedzial o swoich rojeniach ,ktore zazwyczaj sa od prawdy daleko . ….

 3. kuralol 28.03.2019 14:37

  On jest świetny w poszukiwaniu zmarłych. Faktycznie ma z 300 listów gratulacyjnych wystawionych na Policji. Co do reszty jakiś tam przepowiedni to nie wyszedł poza 1/4 sprawdzalności. Czyli mieści się w normie, bo każdy może tyle samo przepowiedzieć jeśli ma jako takie informacje o otaczającym świecie.

 4. hashi 28.03.2019 14:41

  Sprawdzalność na poziomie 10-20%.
  Pan Jackowski od 5 lat przepowiada kryzys ekonomiczny już za parę mc już lada dzień, kryzysu dalej niema.
  Prognozował, że Patryk Jaki zostanie prezydentem Warszawy w 2018 wygrał ten drugi pedałek.
  Prognozował 3 lata temu atak Rosji na Polskę.
  Wiele razy prognozował kataklizmy naturalne które nie miały miejsca.
  Prognozował liczne zamachy terrorystyczne które nie miały miejsca.

 5. Piron 28.03.2019 20:15

  Wydaje mi się że straszenie społeczeństwa przez 5 lat globalną wojną (tuż tuż) jest u Pana Jackowskiego co najmniej nie zdrową obsesją.

 6. KrisK 28.03.2019 22:56

  @hashi W końcu mu się sprawdzi 😀 Jakaś ciężarówka albo kościół, albo gazociąg, albo… Strach zamknięte ulice…
  Każdy to może powiedzieć. W końcu to że kolejny zamach będzie jest jasne jak dwa plus dwa. A kiedy? Niebawem za miesiąc może rok….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.