Netanjahu wezwał na dywanik ambasadorów krajów RB ONZ

Opublikowano: 26.12.2016 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3

Premier Izraela Benjamin Netanjahu wezwał do MSZ ambasadorów krajów członkowskich Rady Bezpieczeństwa ONZ, które poparły rezolucję z żądaniem wstrzymania żydowskiego osadnictwa na Zachodnim Brzegu Jordanu. Wśród dyplomatów jest też przedstawiciel Rosji.

“Premier i minister spraw zagranicznych Izraela Benjamin Netanjahu polecił MSZ, by wezwano na rozmowę ambasadorów krajów członkowskich Rady Bezpieczeństwa ONZ, które głosowały za przyjęciem rezolucji skierowanej przeciwko żydowskiemu osadnictwu” – poinformował RIA Novosti przedstawiciel szefa rządu. “Chodzi oczywiście o te kraje, które utrzymują stosunki dyplomatyczne z naszym państwem” – dodał.

Izrael odmówił przyjęcia dokumentu.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o