Netanjahu nakazał wojsku wycofać się podczas ataku Hamasu

Opublikowano: 18.10.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3515

Szefowa Jewish Pro-Life Foundation, Cecily Routman, powołując się na źródła rządowe, twierdzi, że Netanjahu nakazał wstrzymanie ognia, aby umożliwić Hamasowi przeprowadzenie ataku w celu usprawiedliwienia izraelskiego odwetu na Strefie Gazy, który miał ostatecznie wymazać palestyńską enklawę z mapy.

„Izrael ma najbardziej wyrafinowany wywiad na świecie. Nie ma możliwości, by rząd nie wiedział, że tak się stanie” – powiedziała Routman konserwatywnej aktywistce Lauren Witzke w opublikowanym w sobotę wywiadzie. Routman wyjaśniła, że rabin Chananya Weissman, który jest powiązany z najwyższymi urzędnikami w izraelskim rządzie, „wysłał wiadomość, że rzeczywiście IDF otrzymały rozkaz wstrzymania ognia – zarówno armia, jak i siły powietrzne – na siedem godzin, aby wstrzymać ogień podczas tych ataków”.

„Netanjahu nakazał izraelskiemu wojsku WSTRZYMAĆ SIĘ przez 7 GODZIN podczas inwazji Hamasu. Spotkałem się z liderką żydowskiej organizacji charytatywnej, Cecily Routman, która otrzymała informacje bezpośrednio od swojego izraelskiego rabina i innych źródeł rządowych najwyższego szczebla. Chociaż nie zgadzam się z przyrównywaniem Palestyńczyków do »wściekłych psów«, rozumiem, dlaczego Izrael chciał całkowicie zmieść Gazę z powierzchni ziemi – potrzebowali tylko powodu, aby to zrobić, w przeciwnym razie ONZ interweniowałoby z powodu zbrodni wojennych i ludobójstwa. Nie byłby to pierwszy raz, kiedy przywódcy narodu poświęcają własnych obywateli, aby rozpocząć wojnę”.

Jednak ABC News poinformowała, że izraelskie siły powietrzne rozpoczęły ostrzał Strefy Gazy około czterech godzin po rozpoczęciu ataku przez Hamas, a rząd Izraela aktywował swoje rezerwy około dwóch godzin po rozpoczęciu ataku.

Nie wyjaśnia to jednak w wystarczającym stopniu niewytłumaczalnej porażki wywiadowczej Izraela, która dała Hamasowi możliwość przeprowadzenia ataku. Być może atak terrorystyczny Hamasu był tak naprawdę izraelskim 9/11 – kolejną wewnętrzną robotą, która miała usprawiedliwić wojnę na pełną skalę. „Obywatele Izraela w izraelskich miastach w pobliżu Strefy Gazy błagają o pomoc izraelskiej policji lub wojska, a ich tam NIE MA! 6 godzin po rozpoczęciu tego koszmaru. Co się stało z »najsilniejszą armią świata«? Jak to się stało, że przejścia graniczne były szeroko otwarte? Coś tu jest BARDZO NIE TAK”.

Na podstawie: Twitter.com
Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.