Neo-ustasz trafił do szpitala po wyznaniu syna

Opublikowano: 13.03.2015 | Kategorie: Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 818

Chorwacki nacjonalista dostał zawału serca po tym jak jego syn oznajmił mu, iż jest w związku homoseksualnym z Serbem.

Blisko sześćdziesięcioletni Mirko Sztelić, mieszkaniec wsi Iwankowo, położonej w Chorwacji, niedaleko Wukowaru trafił do szpitala z objawami zawału serca. Sztelić jest weteranem wojny w Bośni (1992-95), walczył w szeregach skrajnie prawicowych neo-ustaszowskich bojówek, później jako żołnierz organizowanej wówczas armii chorwackiej. Jest nacjonalistą i zagorzałym katolikiem.

Ósmego marca, Sztelić został przyjęty na oddział szpitalny w miejscowości Winkowci. Jak się okazało, bezpośrednią przyczyną nagłego niedomagania Sztelicia stał się podwójny coming out jego syna. Dwudziestodziewięcioletni Danijel wyznał ojcu, iż jest gejem, a także przedstawił mu swojego partnera, młodszego od siebie o dwa lata Milana, który jest Serbem.

Na szczególną uwagę zasługuje komentarz żony Sztelicia, matki Danijela, Mariji.

– Nie wiem jak mógł to zrobić własnemu ojcu. Nie pojmuję tego! – powiedziała dziennikarzom chorwackiego portalu internetowego News Bar – Jak mógł zakochać się w Serbie? Rozumiem, że chodzi o chłopców. Rozumiem. Mamy w Chorwacji pięknych, dorodnych młodzieńców. A teraz, przez jego fanaberie Mirko mało co nam się do grobu nie złożył! – rozpacza Marija.

Jak podają chorwackie media, Szetlić do dziś przebywa na oddziale intensywnej terapii, choć jego życiu nie zagraża w tej chwili niebezpieczeństwo. Lekarzom i sanitariuszom powiedział, że nie chce widzieć swojego syna.

Autorstwo: BS
Źródło: Strajk.eu


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. pablitto 13.03.2015 21:02

    heh, kolejny przypadek potwierdzający teorię, że “matka natura” tak właśnie broni się przed nadmiarem fanatycznych alfa-samców (obdarzając ich potomstwo ich przeciwnością – metaforycznie, lub fizycznie wręcz). Poznanych przeze mnie kilku homoseksualistów zdaje się także pasować do tej “kalki”…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.