Neo-ustasz trafił do szpitala po wyznaniu syna

Opublikowano: 13.03.2015 | Kategorie: Seks, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1

Chorwacki nacjonalista dostał zawału serca po tym jak jego syn oznajmił mu, iż jest w związku homoseksualnym z Serbem.

Blisko sześćdziesięcioletni Mirko Sztelić, mieszkaniec wsi Iwankowo, położonej w Chorwacji, niedaleko Wukowaru trafił do szpitala z objawami zawału serca. Sztelić jest weteranem wojny w Bośni (1992-95), walczył w szeregach skrajnie prawicowych neo-ustaszowskich bojówek, później jako żołnierz organizowanej wówczas armii chorwackiej. Jest nacjonalistą i zagorzałym katolikiem.

Ósmego marca, Sztelić został przyjęty na oddział szpitalny w miejscowości Winkowci. Jak się okazało, bezpośrednią przyczyną nagłego niedomagania Sztelicia stał się podwójny coming out jego syna. Dwudziestodziewięcioletni Danijel wyznał ojcu, iż jest gejem, a także przedstawił mu swojego partnera, młodszego od siebie o dwa lata Milana, który jest Serbem.

Na szczególną uwagę zasługuje komentarz żony Sztelicia, matki Danijela, Mariji.

– Nie wiem jak mógł to zrobić własnemu ojcu. Nie pojmuję tego! – powiedziała dziennikarzom chorwackiego portalu internetowego News Bar – Jak mógł zakochać się w Serbie? Rozumiem, że chodzi o chłopców. Rozumiem. Mamy w Chorwacji pięknych, dorodnych młodzieńców. A teraz, przez jego fanaberie Mirko mało co nam się do grobu nie złożył! – rozpacza Marija.

Jak podają chorwackie media, Szetlić do dziś przebywa na oddziale intensywnej terapii, choć jego życiu nie zagraża w tej chwili niebezpieczeństwo. Lekarzom i sanitariuszom powiedział, że nie chce widzieć swojego syna.

Autorstwo: BS
Źródło: Strajk.eu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
pablitto
Użytkownik
pablitto

heh, kolejny przypadek potwierdzający teorię, że “matka natura” tak właśnie broni się przed nadmiarem fanatycznych alfa-samców (obdarzając ich potomstwo ich przeciwnością – metaforycznie, lub fizycznie wręcz). Poznanych przeze mnie kilku homoseksualistów zdaje się także pasować do tej “kalki”…