Negocjator

Opublikowano: 01.12.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 358

Jerzy Vonau miał przeciwko sobie prawie wszystko, niepewne pochodzenie, niewygodne życiorysy najbliższych, zupełny brak środków finansowych na start i do tego obco brzmiące nazwisko, a jednak jego życie potoczyło się jak film przygodowy, w którym bohater twardo negocjując z losem, krok po kroku realizował zamierzony cel. Z malowniczych roztoczańskich Grodysławic wyjechał jako półsierota, jako nastolatek trafił przypadkiem nad morze, gdy skończył studia wypłynął na szerokie wody dyplomacji. Nie chodzi jednak o to, by iść po trupach, lecz o to, by zachowując zwykłą ludzką przyzwoitość nie osiąść na mieliźnie zbyt daleko idącego kompromisu.

Autorstwo: Agnieszka Czyżewska-Jacquemet
Źródło: Radio Lublin

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.