Naukowiec uda się na dno Oceanu Spokojnego, aby znaleźć UFO

Opublikowano: 20.11.2022 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 843

Astrofizyk Avi Leb z Uniwersytetu Harvarda wyruszy na wyprawę w poszukiwaniu obcego statku, który ponoć wpadł do Oceanu Spokojnego w 2014 roku. Badacz planuje nawet wydobyć ten obiekt z dna.

Według dostępnych ekspertyz, tajemniczy obiekt to meteor, który wszedł w ziemską atmosferę 8 lat temu i wpadł do oceanu na północ od Papui-Nowej Gwinei. Avi Leb przeanalizował trajektorię tego ciała niebieskiego dochodząc do szokującego wniosku. Z chwilą wejścia w atmosferę ziemi, ciało poruszało się z prędkością 216 tysięcy kilometrów na godzinę. To znacznie szybciej niż jakiekolwiek meteoryty i asteroidy krążące wzdłuż Układu Słonecznego.

Wniosek badacza jest więc prosty, wspomniany „meteor”, musiał pochodzić z innego systemu.

Aby rozwikłać tą zagadkę, zdecydował się on na zwołanie wyprawy do Papui-Nowej Gwinei. Głównym celem misji jest poznanie składu tego obiektu. W wywiadzie dla dziennika „New York Post” powiedział nawet, że zebrał konieczne środki na przeprowadzenie wyprawy. Loeb jest pewien, że jego poszukiwania pomogą w badaniu obiektów pochodzenia pozasłonecznego na Ziemi.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl

7

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.