Naukowcy zaprezentowali zmutowane krowy GMO

Opublikowano: 21.12.2012 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 615

Świat inżynierii genetycznej popadł jeszcze bardziej w surrealizm wraz z doniesieniem, że “naukowcy” z Nowej Zelandii przedstawili zmodyfikowaną genetycznie, sklonowaną krowę, o której mówią, że produkuje mleko o obniżonym poziomie alergenu by mogło być spożywane przez ludzkie dzieci. Tak zostało to przedstawione przez BBC i innych.

Przerażająco, ci naukowcy sklonowali krowę a następnie zmienili embrion za pomocą interferencji w RNA. Po ciąży, krowa-mutant GMO urodziła się bez ogona! Ale naukowcy twierdzą, że nie ma problemu i że mutacja pozbawiająca ogona nie mogła być związana z niczym co zrobili z DNA krowy.

Cały ten projekt jest daremnym trudem, gdyż przyczyną większości uczuleń na krowie mleko jest pasteryzacja (chodzi o pasteryzację metodą UHT – która zabija 100% bakterii, w odróżnieniu od zwyczajnej pasteryzacji – przypis WM), która niszczy enzymy laktazy. Surowe mleko jest o wiele łatwiejsze do strawienia, ale oczywiście surowe mleko stało się przedmiotem kryminalizacji w Ameryce, gdzie FDA wraz z Ventura County i Los Angeles County w Kalifornii zorganizowały zbrojne napaście na centra dystrybucji sprzedające surowe mleko wtrącając ludzi do więzienia.

Podczas gdy kryminalizuje się świeże mleko i promuje gorsze, martwe, pasteryzowane mleko, które powoduje alergię u tych, którzy go piją, skorumpowany system żywnościowy w Ameryce, jest prawie pewne, iż przyjmie z zadowoleniem zmutowane, zmodyfikowane genetycznie, krowie mleko ze sklonowanej krowy określając je jako “bezpieczne” dla niemowląt! Mniejsza o to, że genetycznie zmienione mleko produkowane przez tę krowę miało “podwójne stężenia kazeiny”, jak donosi “The Guardian”. Mleko produkowane przez tego mutanta, sklonowaną krowę bez ogona jest oczywiście w 100% przepełnione sztucznymi hormonami. Jak podaje raport BBC: “[Krowa] Nie została jeszcze zapłodniona, produkując mleko normalnie więc naukowcy wykorzystali hormony by szybko uruchomić produkcję mleka.”

Opracowanie: Mike Adams
Źródło oryginalne: naturalnews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. matimozg 21.12.2012 14:56

    Kto by się przejmował ludzkim zdrowiem, kasa się musi zgadzać…

  2. Il 21.12.2012 23:29

    komorowski chce się zmutować z krową ?

  3. Murphy 25.12.2012 23:13

    Dla niemowlaków tylko mleko matki jest zdrowe. Picie mleka przeznaczonego dla innego gatunku nic dobrego przynieść ludziom nie może. Na WM był nie jeden artykuł na ten temat.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.