Nauczycielka przyznaje się do przemycania liberalnej agendy

Opublikowano: 10.09.2022 | Kategorie: Edukacja, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1353

Administratorka prywatnej szkoły Jennifer Norris w Nowym Jorku została potajemnie nagrana, kiedy wyznała, że ​​przemyca swoją liberalną agendę polityczną do klasy i narzeka na tzw. okropnych białych republikanów.

Jennifer „Ginn” Norris, która pracuje w Trinity School na Upper East Side, została sfilmowana przez konserwatywny outlet Project Veritas, mówiąc, że stara się przemycić liberalną agendę, gdzie tylko to możliwe. W podobny sposób działają jej koledzy po fachu. „Zawsze są grupy nauczycieli, którzy chcą robić te rzeczy, ale administracja po prostu nam na to nie pozwoliła. Więc po prostu przemycaliśmy te rzeczy” – przyznała Jennifer Norris.

Norris, która jest wymieniana jako dyrektor zajęć studenckich w szkole wartej 60 000 dolarów rocznie, powiedziała, że ​​ma możliwość przyprowadzania gości dwa razy w tygodniu i że powiedziała swojemu szefowi, że będzie pełni demokratyczna.

Została również zapytana przez Project Veritas, czy kiedykolwiek pozwoliłaby republikańskiemu politykowi/działaczowi zabrać głos na kampusie. „Nie zrobię tego. Jestem odpowiedzialna za administrację. Więc jeśli chcą to zrobić, to musi to zrobić ktoś inny. Ponieważ… nie na mojej warcie, jak sądzę” – zaznaczyła.

W innym miejscu w tajnym nagraniu Norris zasugerowała, że ma problemy z niektórymi białymi studentami płci męskiej w kampusie. „Niestety to biali chłopcy czują się bardzo upoważnieni do wyrażania swoich przeciwnych opinii i po prostu odpychania. Jest ich ogromna grupa, która jest po prostu okropna. A ty myślisz: Zawsze będziesz okropny, czy po prostu teraz będziesz okropny?” – żaliła się nauczycielka. „Nie wiem. Myślę, że muszą odejść. Myślę, że to naprawdę okropni ludzie. Tego właśnie się boję w przypadku moich białych studentów, którzy są bogaci. Jestem jak – czy kiedykolwiek sobie z tym poradzę? Są tak chronieni przez kapitalizm. To sprawia, że ​​jestem smutna” – dodała Norris.

Próby dotarcia przez „The Post” do Norrisa i szefa Trinity School w sprawie wideo zakończyły się niepowodzeniem. Nie jest jasne, gdzie nakręcono wideo, ale data na klipie wskazuje, że zostało nakręcone 12 czerwca. Okoliczności potajemnego nagraniem nie są jasne, ale w przeszłości Project Veritas filmował nieświadome osoby pod pretekstem bycia na randce.

„Veritas”, kierowany przez Jamesa O’Keefe, to kontrowersyjny serwis informacyjny znany z tajnych ataków na szereg liberalnych osób, w tym polityków, grupy poparcia, a teraz nauczycieli.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: NYPost.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.