NATO przygotowuje się do III wojny światowej

Opublikowano: 30.09.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2038

„Wiem na pewno, że armia amerykańska wysyła rezerwistów do Rumunii, aby szkolić europejskich żołnierzy. Rezerwistom powiedziano, że wojna będzie eskalować, a jak powiedział mi żołnierz: »Tam dzieje się naprawdę źle«. Będą szkolić Europejczyków do walki z Rosjanami przez co najmniej sześć miesięcy – informuje redaktor amerykańskiego portalu „Armstrong Economics”.

„Na potrzeby tego rozległego szkolenia NATO buduje pole bitewne w Rumunii. Ośrodek szkolenia wojskowego w Cincu już istnieje, ale jest w trakcie ogromnej rozbudowy” – dodaje.

„Tego właśnie obawiała się Rosja na długo przed wejściem na Ukrainę. Poinformowałem, że Rosja wie, że walczy z Zachodem, a nie tylko z Ukrainą. NATO zwiększyło swoją obecność w Europie Wschodniej w tym roku i nie planuje deeskalacji sytuacji. W całej Europie Wschodniej na ziemi jest ponad 40 000 żołnierzy [z USA], a wkrótce przybędzie więcej. W rzeczywistości NATO ustanowi cztery dodatkowe »wielonarodowe grupy bojowe« na Węgrzech, w Rumunii, Słowacji i Bułgarii” – pisze „Armstrong Economics”.

„Pułkownik Vincent Minguet, dowódca Grupy Bojowej NATO w Rumunii, powiedział, że plan polega na »stworzeniu stałego, silniejszego batalionu z cięższą bronią, aby zapobiec jakiejkolwiek agresji lub destabilizacji w Rumunii«. Co niepokojące, Minguet uważa, że ​​szkolenie potrwa cztery lub pięć lat. Planują długoterminową bitwę toczoną między wieloma narodami, czyli wojnę światową” – ujawnia portal.

Zdjęcie: Military_Material (CC))
Na podstawie: ArmstrongEconomics.com
Źródło: PrisonPlanet.pl

26

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Jefferson 30.09.2022 12:30

    Czyli znów jankesi będą sobie robić wojenkę cudzą krwią.

  2. vannamond 01.10.2022 10:23

    Szkoda czasu i ludzi Rosji na wojnę konwencjonalna.

  3. emigrant001 02.10.2022 22:49

    na razie żadnej wojny nie będzie. Bedzie za to kryzys jakiego dawno nie widzieliśmy, chyba, że w latach 90-tych

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.