Nasze studio

Opublikowano: 11.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 724

Budka Suflera to jeden z bardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych. 12 lutego pożegnaliśmy Romualda Lipko – jedną z najbardziej emblematycznych postaci tego zespołu. Romuald Lipko był współzałożycielem grupy i jednym z głównych autorów jej sukcesu, który zaczął się od nagrań w studiu muzycznym Polskiego Radia Lublin. Tu muzycy nagrywali i często nawet pomieszkiwali w trakcie wielodniowych sesji nagraniowych. Tu powstały ich największe przeboje: „Sen o dolinie”, „Cień wielkiej góry”, „Za ostatni grosz”, „Cisza” i „Takie tango”. Ich związek ze studiem Polskiego Radia Lublin jest porównywany do związku Beatlesów ze studiem przy Abbey Road w Londynie.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.