Narzekacie na złe drogi? Latajcie helikopterami!

Opublikowano: 04.08.2018 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3

Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy Aleksander Turczynow zaproponował, aby omijać złe drogi latając śmigłowcami, ponieważ naprawa dróg wymaga znacznych zasobów, sił i czasu.

„Na Ukrainie jest wiele problemów z budową dróg, które są rozwiązywane z trudnością i powoli, ale nasze niebo odpowiada najlepszym europejskim standardom bez inwestycji i nie wymaga łatania” – cytuje strona Turczynowa Korrespondent.net.

Według polityka, wśród Ukraińców będzie duże zapotrzebowanie na helikoptery. Zauważył, że zakup takiego pojazdu jest dziś „przystępny dla przeciętnego przedsiębiorstwa”.

W lipcu doradca szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy Iwan Warczenko opowiedział o planach departamentu utworzenia policji helikopterowej. Internauci wyśmiali plany urzędników, proponując im przejście na hulajnogi, balony i rakiety kosmiczne.

Zdjęcie: Pexels (CC0)
Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Wprowadźmy powszechne licencje wiropłatow elektrycznych a start i lądowanie na 7 ramiennym dronie uczmy na symulatorach w przedszkolach, to za 10 lat nie poznacie miast. Drodzy Ukraińcy.