Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł ulicami Warszawy

Opublikowano: 19.09.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 560

W niedzielę 18 września w Warszawie przeszedł Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. W manifestacji uczestniczyło 10 tys. osób.

Przemarsz poprzedził koncert zespołu Arka Noego na Placu Zamkowym. Potem zebrani ruszyli Krakowskim Przedmieściem, a manifestację zakończono pod pomnikiem Mikołaja Kopernika. O godzinie 13:00 dla uczestników Marszu odprawiono Mszę Św. w kościele Św. Krzyża.

Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł ulicami Warszawy już po raz siedemnasty. W tym roku pod hasłem: „I ślubuję Ci”. Wybrana dewiza miała wrócić szczególną uwagę na problem trwałości małżeństw.

„Chcemy pokazać, że małżeństwo jest instytucją niezwykle ważną. Musimy dziś, w dzisiejszym świecie, bardzo zasadniczo go bronić, ponieważ pojawia się mnóstwo ataków ideologicznych, które chcą doprowadzić do redefinicji małżeństwa” – powiedział Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny.

Autorstwo: Paweł Kubala
Na podstawie: Radio Maryja
Źródło: MediaNarodowe.com

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.