Narodowa segregacja sanitarna

Opublikowano: 03.05.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 923

Na całym świecie wzrasta presja, aby wprowadzić dokumentację zaświadczającą o dokonanym szczepieniu na Covid, co umożliwi swobodne przemieszczanie się transgraniczne oraz korzystanie z wszelkiego rodzaju usług. Nie wszyscy jednak chcą się szczepić. Niektórzy nie mogą, a jeszcze inni zastanawiają się jaki sens ma wydawanie dokumentów, które nie potwierdzają przecież trwałego stanu zdrowia, bo nawet szefowie koncernów farmaceutycznych przyznają, że w celu utrzymania wysokiej odporności, szczepienia trzeba regularnie powtarzać. Najcięższy zarzut wobec tzw. „paszportów szczepionkowych” dotyczy jednak administracyjnej segregacji ludzkości na część cieszącą się przywilejami oraz tych, którzy pozostaną poza nawiasem życia społecznego. To budzi oczywiste skojarzenia z różnego rodzaju systemami totalitarnymi, które wielokrotnie wcielały podobne rozwiązania determinujące, kto jest wartościowym obywatelem, a kto pariasem.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 3 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.