Nanocząsteczki w szczepionkach magnetyzują miejsca ukłuć

Opublikowano: 20.06.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2739

Zanim pomyślisz, że to fake news, poczytaj do końca. Manipulacyjne nanocząstki magnetyczne w szczepionkach, jaki jest ich cel?

W zeszłym tygodniu, w programie Stewa Petersa pojawiła się Brittany Galvin, ofiara „szczepionki na COVID-19”. Jej neurolog potwierdził, że przyczyną jej dolegliwości jest wstrzyknięcie „szczepionki” firmy Moderna, która spowodowała, że dziewczyna rozchorowała się na tzw. syndrom Guillaina-Barrégo – rzadkie schorzenie autoimmunologiczne, które dotyczy obwodowego układu nerwowego. Choroba powoduje gwałtowne osłabienie mięśni, paraliż i może doprowadzić do śmierci.

Od tego czasu, z programem „Stew Peters Show” skontaktowały się setki innych ofiar, które twierdzą, że otrzymały dokładnie taką samą diagnozę, ale jak informuje Peters: „Kiedy próbują powiedzieć o tym światu, są cenzurowane, blokowane, zawieszane, kasowane”.

Innym objawem, który stał się niezaprzeczalny, jest magnetyzacja ciała, którą wszyscy początkowo uważali za oszustwo. Tysiące ludzi skorzystało z mediów społecznościowych, aby pokazać jak przyklejają sobie magnesy lodówkowe w miejscach wstrzyknięć, a nawet klucze do domu na czole, ale niewielu lekarzy było do tej pory chętnych, aby podjąć działania.

Dr Jane Ruby, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze badań farmaceutycznych, dołącza do Stewa Petersa, aby wyjaśnić, dlaczego zachodzą owe magnetyczne efekty związane z zastrzykami COVID.

Wyjaśnia ona, że do zastrzyków celowo dodane zostały manipulacyjne nanocząstki magnetyczne, ponieważ: „Jest to bardziej efektywny mechanizm dostarczania ich [mRNA, które tworzy białka kolców] do każdej komórki w twoim ciele. Jest to proces zwany „magnetofekcją” (…) dzięki różnym substancjom chemicznym, używają pól magnetycznych, aby skoncentrować mRNA w komórkach ludzi. Jest to zgodne ze wszystkim, co relacjonujemy od tygodni. Po prostu wiemy co się kryje za owymi zjawiskami magnetycznymi, podczas których przedmioty przyklejają się do ludzi”. „Chodzi o nanocząsteczkę lipidową i jest to super system (system wymuszania) dostarczania [szczepionki], jako że są miejsca w twoim ciele, gdzie syntetyczne DNA i RNA nie powinny się dostać, a jednak ta metoda sprawia, że materiał – kodujący mRNA – zmusza twoje komórki do wytwarzania w kółko owych niebezpiecznych białek kolczastych w całym twoim ciele. To jest wymuszony system dostarczania genów”.

Ruby mówi, że będziemy słyszeć coraz więcej o SPION-ach, czyli superparamagnetycznych nanocząsteczkach tlenku żelaza, „gdzie znajduje zastosowanie technologia pola magnetycznego wewnątrz i wokół otoczki lipidowo-nanocząsteczkowej (…) użyta, aby dostarczyć mRNA do komórek”. Istnieją setki odczynników zwanych „PolyMAG” i „CombiMAG”, które dostępne są w fiolkach o pojemności 200 ml i których używa się do wytwarzania pola magnetycznego wokół molekuł.

Dr Ruby powołuje się na niemiecką firmę Chemicell, która sprzedaje je z następującym zastrzeżeniem: „Odczynniki do magnetofekcji i wszystkie ich składniki są opracowane, zaprojektowane, przeznaczone i sprzedawane wyłącznie do użytku badawczego”. Ruby dodaje przerażająca część uwagi: „Nie wolno używać ich do diagnostyki ludzi lub do produkcji jakichkolwiek leków przeznaczonych dla ludzi”.

Dr Ruby sądzi, że Pfizer i Moderna używają tych substancji nielegalnie, co jest zbrodnią przeciwko ludzkości, oraz że mechanizm działania owych namagnesowanych nanocząsteczek oraz odczynników jest wyjaśnieniem tego, co obserwujemy na sekwencji nagrań zrobionych przez Brittany Galvin, na których najpierw widzimy magnetyczne przedmioty przyklejone do miejsca wstrzyknięcia preparatu, a później przedmioty te przyklejają się także do jej czoła i policzków (wraz z upływem czasu, namagnesowane chemikalia i cząstki docierają do wszystkich części ciała).

Na podstawie: Forbiddenknowledgetv.net, en.Wikipedia.org, pl.Wikipedia.org, Chemicell.com
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 27, średnia ocena: 4,78 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
hashi
Użytkownik

Super ciekawe czy reagują na fale z anten 5G. I mogą stymulować emocje tłumu.

skarfejs2009
Użytkownik
skarfejs2009

Pewnie jak podkręcą 5g to się dopiero rozpocznie prawdziwa pandemia

GojjAnonim
Użytkownik
GojjAnonim

Oczywiście że 5G mozna wykorzystać do wpływu na organizm jak i na umysł (pośrednio i bezpośrednio).

Bionanotechnologia jest rozwijana od końcówki lat 80 ale dopiero od kilkunastu lat sa spore postępy na tym polu.Wykorzystuje się endocytozę do wnikania aktywnych nanocząstek takich jak ferrytyny .
Dziś potrafią sterować niektórymi procesami w organiźmie jak poziom glukozy lub wnikanie wapnia do komórki. Te metody można wykorzystać do leczenia ale rónież by ….

Zapoznać się z terminami MAGNETOGNETYKA.

kufel10
Użytkownik
kufel10

Podesłałem znajomemu, nieszczepiony, nieprzyjmujący leków – magnes też mu się przykleja. Oszacowaliśmy że to STEK BZDUR. Co dalej? Ludzie anteny? Czip do pilota? Ludzkie zombi? Co jeszcze wymyślą pisarzyki by zdobyć popularność i może przy okazji zarobić? Przypomnę że rok temu publikowano planowany przebieg pandemii, zapisałem sobie na pulpicie, nie sprawdziło się. Administrator powinien sie troszkę zastanowić co tym płaskoziemcom z komentarzy serwuje, bo zdają się być na jakimś narkotycznym haju, chyba że o to chodzi.

keitaro
Użytkownik
keitaro

Szpiedzy rosyjscy mówią wierz, ale sprawdzaj. Sprawdziłem i oto moje wnioski: do czoła przykleja się coś co łapie neodym, blacha nokii 6300 której neodym nie łapie, drewniana linijka i plastikowy krzywik. Testy przeprowadzone po wyjściu z wanny. Sprawdzajcie a nie łykajcie wszystkiego co się pojawi.