Nalot na dom Trumpa podpisał sędzia powiązany z Epsteinem

Opublikowano: 12.08.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1004

Sędzia federalny na Florydzie, który podpisał nakaz przeszukania, upoważniający FBI do „niezapowiedzianego nalotu” na posiadłość byłego prezydenta Donalda Trumpa, ma powiązania ze słynnym kryminalistą Jeffreyem Epsteinem.

Za zatwierdzeniem „niezapowiedzianego nalotu” stoi Bruce Reinhart, awansowany na sędziego pokoju w marcu 2018 r. po 10 latach prowadzenia prywatnej praktyki. Reinhart opuścił biuro lokalnego prokuratora USA, aby reprezentować pracowników skazanego pedofila Jeffreya Epsteina, który otrzymał immunitet w długotrwałym dochodzeniu dotyczącym handlu ludźmi.

W listopadzie Miami Herald poinformował, że Reinhart reprezentował kilku pracowników Epsteina – w tym, jak sam przyznał Reinhart, pilotów przestępcy, jego planistkę Sarah Kellen i Nadię Marcinkovą, którą Epstein podobno kiedyś określił jako swoją „jugosłowiańską niewolnicę seksualną”.

Kellen i Marcinkova byli wśród ludzi Epsteina, którym przyznano immunitet w ramach kontrowersyjnego porozumienia z prokuratorami federalnymi z 2007 roku, które pozwoliło zboczeńcowi przyznać się do zarzutów stanowych, a nie federalnych. Epstein miał przez to odsiedzieć zaledwie 13 miesięcy w więzieniu okręgowym.

Dziesięć miesięcy po rozpoczęciu pracy dla współspiskowców Epsteina, według danych Federalnej Komisji Wyborczej, Reinhart przekazał 1000 dolarów bezpośrednio na kampanię Obamy, a kolejne 1000 dolarów na swoje ramię organizujące zbiórki pieniężne, Obama Victory Fund. Chociaż z akt wynika, że ​​w kolejnych latach sędzia przekazał głównie niewielkie darowizny na rzecz komitetu działań politycznych swojej kancelarii prawnej, Reinhart przekazał również 500 dolarów na kampanię prezydencką Jeba Busha w 2016 r. w listopadzie 2015 r.

Reinhart został później wymieniony w procesie cywilnym przez dwie ofiary Epsteina, które oskarżyły go o naruszenie polityki Departamentu Sprawiedliwości poprzez zmianę stron w trakcie śledztwa Epsteina, co sugeruje, że ujawnił poufne informacje na temat śledztwa, aby zdobyć przychylność znanego oskarżonego.

Przed rozpoczęciem prywatnej praktyki w 2008 roku Reinhart spędził 12 lat jako prokurator federalny. Zgodnie z oficjalną biografią rozpowszechnioną w czasie, gdy został zatrudniony jako sędzia pokoju, Reinhart „zarządzał listą, która obejmowała pełne spektrum przestępstw federalnych, w tym narkotyki, przestępstwa z użyciem przemocy, korupcję publiczną, oszustwa finansowe, pornografię dziecięcą i imigrację”.

Zwolennicy QAnon będą mieli o czym pisać.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: NYPost.com
Źródło: MediaNarodowe.com

12

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.