Nakaz wstrzymania podawania preparatu Moderny

Opublikowano: 20.01.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1622

Kalifornijski Departament Zdrowia wydał nakaz wstrzymania podawania preparatu genetycznego Moderny zwanego marketingowo „szczepionką”, powołując się na niezwykle dużą liczbę reakcji niepożądanych. Stanowy epidemiolog, dr Erica S. Pan podniosła alarm w odniesieniu do produktu Moderna nr 041L20A, z którego 330 000 dawek preparatu zostało rozesłanych do 287 dostawców w całym stanie. Według raportów, prawie wszystkie niepożądane reakcje były obserwowane w jednej klinice.

Raporty sugerują, że co najmniej sześciu pracowników służby zdrowia doświadczyło reakcji alergicznych, w tym drętwienia języka i gardła oraz bólu szyi. Dr Pan zauważyła, że „istnieje mało danych na temat działań niepożądanych związanych ze szczepionką Moderna”, ale nadal twierdził, że reakcje alergiczne występują rzadko. „Ze względu na ogromną ostrożność, a także uznając niezwykle ograniczoną podaż szczepionek, zalecamy dostawcom wykorzystanie innych dostępnych zapasów szczepionek i wstrzymanie podawania szczepionek z Moderna nr 041L20A” – napisała Erica S. Pan w oświadczeniu.

Jednak przerwa nie jest obowiązkowa i nie została zaadoptowana przez wszystkie kliniki z tą partią preparatu. Ta partia jest obecnie sprawdzana przez firmę Moderna, CDC i FDA. Sytuacja rozwija się po kilku doniesieniach o niepożądanych reakcjach na preparat. Kobieta z Indiany zgłosiła poważne problemy po przyjęciu preparatu Moderny, w tym niekontrolowane skurcze języka i ciała.

W Izraelu po podaniu preparatu Pfizera na COVID-19, co najmniej 13 osób doświadczyło paraliżu twarzy. Stało się to zaledwie miesiąc po tym, jak doniesiono, że czterech pacjentów podczas testów preparatu miało porażenie Bella. Inny 75-letni Izraelczyk zmarł podobno na zawał serca zaledwie dwie godziny po otrzymaniu tego preparatu.

W Miami lekarz zmarł w ciągu dwóch tygodni po przyjęciu preparatu Pfizera po udarze, podczas gdy inni również zgłaszali przypadki paraliżu.

Na podstawie: Twitter.com, NYPost.com, InfoWars.com, RT.com, CDPH.ca.gov, TheHill.com
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,75 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o