Nakaz szczepień dla pracowników Google, Facebooka i Netflixa

Opublikowano: 01.08.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1309

Największe koncerny technologiczne w związku z ekspansją wariantu delta koronawirusa, zamierzają już wkrótce wprowadzić obowiązek szczepień u swoich pracowników. Jeśli tak wielkie firmy to zrobią, to reszta może pójść ich śladem.

Zarówno Google, jak i Facebook wszystkim swoim pracownikom biurowym zaoferują propozycję nie do odrzucenia: albo się szczepisz, albo szukasz nowej pracy.

Podobną strategię wcieli w życie także Netflix, którego pracownicy w większości rozsiani są po planach filmowych i serialowych całego świata.

Nadal nie wiadomo jakie kroki poczynią Apple, Microsoft i Amazon, gdyż szefostwo tych film jeszcze jednoznacznie się nie zadeklarowało.

Sytuacja ta rodzi niebezpieczeństwo, bowiem jeśli tak duże koncerny idą w kierunku nakazu szczepień, to mniejsze firmy także mogą zacząć powielać ten schemat.

Oficjalnie mówi się, że będą brane pod uwagę kwestie wiekowe, medyczne i religijne. Jeśli ktoś ma przeciwwskazania z tym związane, według zapowiedzi, będzie mógł uzgodnić kwestię indywidualnie ze swoim przełożonym.

Jednak firmy te zatrudniają tysiące ludzi i na pewno spora część z nich nie ma ochoty przyjąć szczepionki na COVID-19, a prawdopodobnie będzie musiała, jeśli będzie chciała pozostać w pracy. Nie każdy bowiem znajdzie argument za tym, żeby uchronić się przed szprycowaniem.

Globalny koronareżim jest więc w coraz większym natarciu.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Aż dziw, że w Facebooku są jeszcze jacyś niezaszczepieni. Proponuję zacząć od zastrzyku dla Marka Zuckeberga.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,20 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
StrzelecWyborowy
Użytkownik
StrzelecWyborowy

Mutacje Coronovirusa 19 to efekt szczepień,czym więcej zaszczepionych tym więcej mutacji .

akami
Użytkownik
akami

Lekarze biorą od 100 do 200zl. Tak więc nie ma problemu.

agomyj
Użytkownik

@akami

Za rok zaczną wszczepiać chipy, które będą informowały o zaszczepieniu. Ludzie sami będą ustawiać się w kolejki, bo nikt nie chce latać z papierem i wszędzie się okazywać.
Chipa nie przeskoczysz, bo urządzenie na bieżąco będzie monitorować obecność i poziom substancji w organizmie. Mało tego w odpowiednim momencie wyśle powiadomienie o konieczności przyjęcia kolejnej dawki ))

agomyj
Użytkownik

Co do pracowników w/w firm, wszyscy niezaszczepieni powinni zgłosić gotowość do odejścia. Właścicielom i kierownictwu z miejsca zmiękła by rura..

Matylda
Użytkownik
Matylda

Cisną tak, jakby chcieli wywołać konflikt siłowy, żeby może zużyć te bronie, co nakupowali i naprodukowali? Jakeż to machina śmierci nam narosła na społeczeństwie? Wszyscy pracujący dla zła mają krew na rękach. Wszyscy, którzy wiedzą, ale nie powiedzą – mają życie na sumieniu.