Najstarsze budowle w historii ludzkości

Opublikowano: 11.06.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 413

Gdzie znajdują się najstarsze budowle w historii ludzkości? To bardzo ciekawe pytanie, na które znajdziesz odpowiedź w dzisiejszym odcinku. Historia ludzkości to długi i trudny do wyczerpania temat. Z racji wciąż odkrywanych starożytnych i prehistorycznych śladów budownictwa naszych przodków, jednoznacznie określenie gdzie i kiedy nastąpił początek rozkwitu ludzkiej cywilizacji nadal ulega zmianom. Kiedy słyszymy o pierwszych zaawansowanych budowlach tworzonych przez człowieka w pierwszej kolejności pomyślimy o starożytnych Sumerach czyli pierwszej znanej wysoko rozwiniętej cywilizacji. Kiedy jednak wgłębimy się w historię ludzkości to dostrzeżemy, że na długo przed Sumerami równolegle rozwijało się kilka bardzo tajemniczych cywilizacji. Dzisiaj przedstawione zostaną wam najstarsze ślady człowieka w postaci budowli, które tworzył.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.