Najrówniejsi z równych

Opublikowano: 14.06.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 375

Aby jednak zapewnić sobie bezkarny dostęp do obfitości koryta, trzeba nieustannie podsycać animozje w gospodarstwie, bo „gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta”. Mamy zatem nieustanne przypadki wyprowadzania publicznych pieniędzy do prywatnych kieszeni, ustawiania przetargów, zatrudniania całych rodzin w państwowych spółkach, kupowania byle czego, ale ważne, że od swojego i nie za swoje, podejmowania absurdalnych decyzji politycznych, które potem można zaskarżać i wypłacać odszkodowania również swoim z nieswoich, a żeby to wszystko uchodziło politykom i urzędnikom na sucho, czasem rzucą jakiś ochłap spragnionemu narodowi. To z kolei tak mocno cieszy masy, że przestają zwracać uwagę na prawdziwe frykasy, zaś garstkę niezadowolonych i niepokornych etykietuje się jako nienormalnych lub niebezpiecznych, przez co w świetle prawa można zrobić z nimi już co się chce.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o