W tym kraju nigdy nie będzie normalnie!

Opublikowano: 09.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1138

Komentarz nt. wyników wyborów w Polsce. Polacy mają klapki na oczach i głosują wciąż na tych samych ludzi, którzy robią ich w bambuko. Dla porównania spójrzcie na Słowację – Słowacy mają więcej oleju w głowie niż Polacy i potrafią wyciągać wnioski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Katarzyna TG 09.04.2024 15:35

  “Nic nie słysom, nic nie słysom,
  ino granie, ino granie,
  jakieś ich chyciło spanie…”

 2. pikpok 09.04.2024 16:26

  A kto tak dziwnie gra, syjonista Jankiel?

 3. Katarzyna TG 09.04.2024 17:46

  pikpok można to i tak ująć zakładając że dyrygent jest jeden.

 4. replikant3d 09.04.2024 21:13

  Pranie mózgów od dekad zrobiło swoje…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.