Najbardziej denerwujące prezenty świąteczne

Opublikowano: 01.04.2020 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 644

Użytkownicy “Reddita” wymienili prezenty, które warto podarować na Boże Narodzenie lub Nowy Rok tylko tym krewnym, których się nie lubi. Użytkownicy odpowiedzieli na prośbę użytkownika o nicku Zeaus03 i wymienili dziesiątki opcji prezentów, które można podarować nielubianym osobom. Na przykład kupon na wizytę w niezbyt dobrej restauracji lub zużytą kartę podarunkową, kamień, trymer do uszy i nosa, karmę dla kotów lub kartkę z życzeniami.

Jeśli wrogość jest wzajemna, użytkownicy powinni dać kubek ze swoim wizerunkiem. A jeśli w rodzinie tej osoby są dzieci, daj „denerwujący i głośny prezent, który wydaje dużo hałasu”. Na przykład daj Yelly — małe zabawki pająki, na które trzeba głośno krzyczeć, aby wprowadzić je w ruch.

Do podstępnych prezentów zaliczono również kulę do kąpieli ze sklepu Lush o nazwie „Dragon Egg”. „Wygląda dobrze, ale gdy tylko rozpuści się w wodzie, pojawia się cholerna chmura złotych plamek. Będą je znajdować jeszcze przez wiele miesięcy” — zauważa Ed98208.

Możesz także rozwścieczyć niekochanego krewnego za pomocą ubrań, które nie pasują. I musisz wybrać tylko wysokiej jakości i stylowe elementy garderoby, aby żal, że nie pasują, był jeszcze większy. Według niektórych złośliwym krewnym należy podarować książkę o tym, jak wyeliminować w nich niedostatki, których nie lubimy.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o