Najbardziej denerwujące prezenty świąteczne

Opublikowano: 01.04.2020 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2775

Użytkownicy “Reddita” wymienili prezenty, które warto podarować na Boże Narodzenie lub Nowy Rok tylko tym krewnym, których się nie lubi. Użytkownicy odpowiedzieli na prośbę użytkownika o nicku Zeaus03 i wymienili dziesiątki opcji prezentów, które można podarować nielubianym osobom. Na przykład kupon na wizytę w niezbyt dobrej restauracji lub zużytą kartę podarunkową, kamień, trymer do uszy i nosa, karmę dla kotów lub kartkę z życzeniami.

Jeśli wrogość jest wzajemna, użytkownicy powinni dać kubek ze swoim wizerunkiem. A jeśli w rodzinie tej osoby są dzieci, daj „denerwujący i głośny prezent, który wydaje dużo hałasu”. Na przykład daj Yelly — małe zabawki pająki, na które trzeba głośno krzyczeć, aby wprowadzić je w ruch.

Do podstępnych prezentów zaliczono również kulę do kąpieli ze sklepu Lush o nazwie „Dragon Egg”. „Wygląda dobrze, ale gdy tylko rozpuści się w wodzie, pojawia się cholerna chmura złotych plamek. Będą je znajdować jeszcze przez wiele miesięcy” — zauważa Ed98208.

Możesz także rozwścieczyć niekochanego krewnego za pomocą ubrań, które nie pasują. I musisz wybrać tylko wysokiej jakości i stylowe elementy garderoby, aby żal, że nie pasują, był jeszcze większy. Według niektórych złośliwym krewnym należy podarować książkę o tym, jak wyeliminować w nich niedostatki, których nie lubimy.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.