Nagrody rzeczowe dla urzędników

Opublikowano: 02.08.2011 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 816

WARSZAWA. Prezydent warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zdecydowała, że warszawscy urzędnicy będą mogli otrzymywać nagrody rzeczowe takie jak bony, laptopy, telefony komórkowe czy zegarki.

Nagroda będzie mogła zostać przyznana “w szczególnie uzasadnionych przypadkach” i za zgodą wyróżnionego urzędnika. Taki zapis znalazł się w podpisanym przez prezydent Warszawy rozporządzeniu.

Przygotowując budżet warszawski ratusz zarezerwował na przyszły rok 49 mln zł na różnorodne premie dla urzędników. Średnio jest to po 1600 zł na etat.

Najwięcej, bo po ok. 17 tys. zł zarezerwowano dla wiceprezydentów, skarbnika i sekretarza miasta.

Opracowanie: Piotr Ciszewski
Źródło: Lewica


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. wafelkill 02.08.2011 10:36

  49 000 000 dla urzedasow…a to tylko w Warszawie…:(
  Trzeba przestac karmic przerosnieta biurokracje!

  27.08.11

 2. Aru 02.08.2011 13:56

  A za co te nagrody? Za wieczne nie zauważanie w porę, że się komuś chałupa sypie i tym podobne? No,ale czego się spodziewać po kraju, gdzie szefo PKP za burdel w firmie dostaje kwiatki w nagrodę.

 3. dartan 02.08.2011 19:27

  dla urzędników przydałyby się jeszcze amuminiowe prezerwatywy z dopalaczem wtryskowym…

 4. dartan 02.08.2011 20:02

  Hanna Gronkiewicz-Waltz – Hajka Grundbaum – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, komuch, dywersant, dyletantka, obecnie prezydent Warszawy; poseł PO, głosowała za przekazaniem żydom w USA $65 miliardów bezpodstawnych “odszkodowań”

  Hajka!!!
  aluminium już jest…

 5. Lion 02.08.2011 23:23

  dorwało się bydlę do koryta…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.