Naglica – nowa przyczyna zgonów

Opublikowano: 31.01.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 3602

Cztery zgony w MPK Wrocław. 6 stycznia zmarł motorniczy i mechanik, 9 stycznia 45-letnia motornicza, 11 stycznia 52-letni kierowca. „Smutny czwartek. Dziś odprowadzimy na miejsce wiecznego spoczynku troje zmarłych w ostatnich dniach pracowników MPK Wrocław” – napisał 19 stycznia prezes firmy, 44-letnio Krzysztof Balawejder, w dniu potrójnego pogrzebu. Zmarł tego samego dnia.

Źródło: BitChute.com

27

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.