Nagła śmierć młodej lekarki i triathlonistki z Kanady

Opublikowano: 29.07.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1269

Triathlonistka dr Candace Nayman, 27 lat, lekarka w McMaster Children Hospital w Hamilton, zasłabła podczas treningu i zmarła w czwartek, 28 lipca 2022 roku.

Dr Nayman jest piątym lekarzem z terenu metropolii torontońskiej, który zmarł nagle w ciągu minionych dwóch tygodni. Była pełna życia i „promieniowała pozytywną energią” regularnie opisywała w mediach społecznościowych swoje treningi i zawody — czytamy we wspomnieniach bliskich i kolegów.

Czterech innych miejscowych lekarzy zmarło tego lata.

Lekarze Trillium Partners dr Jakub Sawicki, dr Stephen McKenzie i dr Lorne Segall zmarli w zeszłym tygodniu, zaledwie kilka dni po tragicznej śmierci dr Paula Hannama z North York General Hospital, olimpijczyka, który zmarł podczas biegu w wieku 50 lat.

We wszystkich czterech przypadkach ich szpitale wyjaśniły, że śmierć „nie była związana ze szczepionką COVID-19”.

Przyczyna śmierci w przypadku dr Nayman nie została ujawniona.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

18

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.