Nadzy piłkarze na boisku

Opublikowano: 20.08.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1993

Piłkarze norweskiego zespołu SK Brann wywołali skandal organizując na stadionie swojego klubu alkoholową libację z udziałem kobiet. Miejscowe media podają, że pijani zawodnicy biegali nago po boisku i uprawiali seks.

https://www.youtube.com/watch?v=oU9J7GawCfY

Do bulwersującego norweską opinię publiczną skandalu doszło 9 sierpnia. Zawodnicy SK Brann najpierw uczestniczyli w oficjalnej klubowej kolacji, a po niej dwunastu z nich w towarzystwie siedmiu kobiet udało się na stadion, gdzie gdzie urządzili alkoholową biesiadę. W nagraniach z monitoringu widać jak pijani piłkarze biegają nago po boisku i uprawiają seks z zaproszonymi na libację kobietami, z których jedna zgłosiła nadużycie seksualne. Sprawą zajęła się policja, a podejrzany o napaść seksualną piłkarz został przesłuchany. Władze klubu czekają na zakończenie dochodzenia, w tym także na wyniki przeprowadzonych u uczestników libacji testów na obecność narkotyków, ale zapowiedziały wyciągnięcie wobec zawodników surowych konsekwencji.

Zespół SK Brann nie należy do potęg w norweskiej lidze, więc oburzenie jest tym większe. A jeszcze na dodatek wyszło na jaw, że to nie była pierwsza balanga zorganizowana przez piłkarzy na stadionie.

Autorstwo: jtk
Źródło: Trybuna.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szurnięty Mędrzec 21.08.2021 06:24

    Popili, poruchali, no co za skandal

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.