Kartele farmaceutyczne wygrały bitwę o szczepionki

Opublikowano: 22.09.2011 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 533

Szanowni Państwo!

Z przykrością donoszę, że jednak nadzieje na liberalizację ustawy o szczepieniach były płonne. Wczoraj (19 września – przypis red.) dostałam informacje o planowanych poprawkach do tej ustawy.

Jeszcze nie przeanalizowałam szczegółów, ale ogólnie wygląda, że nie zmieniono terminu „obowiązkowe” na „zalecane”, co sugerował nowy rzecznik GIS. Teraz tylko przybywający do Polski turyści czy politycy (np. Bill Gates, królowa Elżbieta) nie będą zgarniani na lotniskach i przymusowo szczepieni.

Zmieniła się więc tylko kosmetyka i dotyczy ona głownie obywateli zagranicznych, a polskie społeczeństwo nadal będzie traktowane instrumentalnie metodami totalitarnymi (dla zysków koncernów farmaceutycznych i lobbystów). Nadal będzie pozbawione podstawowych praw człowieka, więc każdy rodzic w pojedynkę musi walczyć z systemem o życie i zdrowie swego dziecka. Kartele farmaceutyczne i lobbyści wygrali tę batalię. Nasz rząd widać uznał, że Polakom nie przysługują takie same prawa, co obywatelom krajów zachodnich.

Informacje o ustawie TUTAJ.

Autor: Maria Dorota Majewska


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. fm 22.09.2011 10:46

  Kogo interesuje, jakie prawa wdraża polityka? Polityków należy wyp. na zbity pysk – odebrać im wszystko. Wytatuować na czole “Żyłem z krzywdy” i puścić między ludzi 😛

 2. woytek 22.09.2011 15:31

  Niestety w pojedynkę jest bardzo trudno cokolwiek zdziałać. System jest tak zaprojektowany żeby zgnoić pojedynczego obywatela. Co to do cholery jest, żeby jednostki i to na dodatek wyraźnie socjopatyczne rządziły ogółem, a ogół nawet bąka nie puszcza. Ludzie jak możemy pozwalać na okaleczanie i mordowanie własnych dzieci w ramach pseudo medycyny i praktykowanych eksperymentach medycznych nie różniących się niczym od tych w Oświęcimiu czy innych obozach koncentracyjnych i na dodatek przez tych samych oprawców – czyt. koncerny farmaceutyczne i korporacje chemiczne. Trzeba się zrzeszać i działać razem.

 3. fx27 22.09.2011 21:55

  To zbrodnia przeciwko Narodowi-PO to zdrajcy na garnuszku bandziorów

 4. justynaanna 23.09.2011 17:20

  woytek rodzice już się zorganizowali na forum szczepienia.org.pl Jest też petycja do podpisania http://wolnemedia.net/aktywizm/petycja-ws-zmuszania-rodzicow-i-dzieci-do-szczepien-i-ochrony-przed-odczynami-poszczepiennymi/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.