Nadchodzi wojna z Chinami

Opublikowano: 22.07.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2168

Film legendarnego australijskiego dziennikarza Johna Pilgera o nadchodzącej wojnie z Chinami. Recenzję i więcej informacji o filmie znajdziecie TUTAJ.

Źródło: Rumble.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Drnisrozrabiaka 22.07.2023 07:54

    Mam nadzieję, że wprowadzą w Chinach demokrację, bo jest im to bardzo potrzebne.

  2. polach 25.07.2023 12:32

    @Drnisrozrabiaka

    Demokracja to fasada – nie ma żadnej demokracji:)….to iluzja zresztą demokracja to patologia gdzie 51 % moze rządzić 49 % ..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.