Nadchodzi epoka „internetu ciał”

Opublikowano: 26.11.2023 | Kategorie: Nauka i technika, Publicystyka, Społeczeństwo, Telekomunikacja i komputery

Liczba wyświetleń: 3359

Ci, którzy przyjrzeli się transhumanizmowi i Wielkiemu Resetowi, wyraźnie widzą, że prawie wszystko, co się dzieje, jest częścią planu manipulowania masami, aby zaakceptowały ich wyobrażony system kontroli. Ci, którzy nie chcą patrzeć na te kwestie, nie mogą tego jednak dostrzec. Co więcej, nie mogą sobie nawet wyobrazić, że coś tak diabolicznego może być prawdą, a tak zwany „internet ciał” nadchodzi.

Czym jest internet ciał (IoB)? Korporacja Rand definiuje to jako urządzenia z możliwościami obliczeniowymi, które mogą komunikować się z urządzeniami podłączonymi do Internetu lub sieciami, które zbierają generowane przez człowieka dane zdrowotne i biometryczne i/lub mogą zmieniać funkcję ludzkiego ciała. Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) opisało IoB jako ekosystem „bezprecedensowej liczby czujników”, w tym czujników emocjonalnych, „przyczepionych, wszczepionych lub połkniętych do ludzkich ciał w celu monitorowania, analizowania i modyfikować ludzkiego ciała i zachowania”.

Kluczowe słowa w tym zdaniu obejmują deklarowany cel „modyfikowania ludzkiego zachowania”. WEF nie mówi nam, kto będzie odpowiedzialny za te modyfikacje, ale możemy bezpiecznie założyć, że będą to ci, którzy będą mieli coś do zyskania na kontrolowaniu działań i zachowań innych ludzi. A to wszystko oczywiście pod „patronatem” zdania: „dla naszego dobra i bezpieczeństwa”.

Choć wszystko to brzmi jak czysta fantastyka, to amerykański Pentagon i Profusa Inc. Opracowały wszczepialny bioczujnik, który śledzi reakcje chemiczne w organizmie, rzekomo w celu wykrywania chorób. Jak wyjaśnił „Defense One”, bioczujnik składa się z dwóch części: „Jednym z nich jest 3-milimetrowy sznurek hydrożelu. Sznurek wprowadzany pod skórę za pomocą strzykawki zawiera specjalnie zaprojektowaną cząsteczkę, która wysyła sygnał fluorescencyjny na zewnątrz ciała, gdy organizm zaczyna zwalczać infekcję. Druga część to element elektroniczny przyczepiony do skóry. Wysyła on światło które, wykrywa sygnał fluorescencyjny i generuje kolejny sygnał, który użytkownik może wysłać do lekarza, strony internetowej itp. To jak laboratorium krwi na skórze, które może wychwycić reakcję organizmu na chorobę, zanim pojawią się inne objawy, takie jak kaszel”.

Czujnik umożliwia badanie biologii człowieka na odległość za pośrednictwem łączności ze smartfonem, a to wszystko jest wspierane przez Google, największą firmę zajmującą się eksploracją danych na świecie. Wiedząc o tym, trudno sobie wyobrazić, że twoje dane biologiczne nie zostaną wykorzystane do zwiększenia zysków Google i dalszej totalitarnej kontroli poprzez bioasekurację.

Wilson Center przeprowadził głośny wywiad z Richardem Solashem, redaktorem „The Wilson Quarterly”, i Eleonore Pauwels, dyrektorem Laboratorium Inteligencji Antycypacyjnej (AI) w Programie Innowacji Naukowych i Technologicznych Centrum Wilsona, na temat IoB i roli, jaką sztuczna inteligencja odegra w nadchodzącej „erze algorytmicznej”.

Richard Solash wyjaśnia, że jednym z nieuniknionych aspektów IoB jest to, że będziemy poddawani ciągłej ocenie, „pomiarom obliczeniowym” w każdym aspekcie naszego życia, „od tego, co jesz, z kim się spotykasz, co kupujesz, ile energii zużywasz”, aż po parametry życiowe i dane genetyczne włącznie. Aby wyjaśnić ideę stojącą za IoB, sugeruje, aby zacząć od zastanowienia się, nad tym jak działa Internet Rzeczy, wszystkie te inteligentne urządzenia, które są połączone nie tylko ze sobą, ale także z szerszą siecią, w której sztuczna inteligencja może analizować i optymalizować wszystkie te dane.

Siły popychające IoB do przodu są tymi samymi, które naciskają na Wielki Reset, a celem Wielkiego Resetu jest stworzenie jednego rządu światowego przy użyciu transhumanizmu jako platformy kontroli ludzkiego umysłu i ciała. Nie widzę żadnych okoliczności, w których ideały sztucznej inteligencji miałyby być ideałami innymi niż ideały transhumanistów, eugeników i „wielkich restarterów”.

Sztuczna inteligencja będzie podejmować decyzje w oparciu o swoje programowanie, a to programowanie jest kształtowane i kierowane przez tych, którzy dążą do rządzenia wszystkimi innymi. W jaki sposób sztuczna inteligencja może być kształtowana zgodnie z ideałami skoncentrowanymi na człowieku, skoro jest finansowana i rozwijana przez ludzi, którzy nie mogą się doczekać społeczeństwa postludzkiego?

Od dziesięcioleci korzystamy z technologii z myślą o wygodzie i/lub bezpieczeństwie. W ten sposób zawsze nas wciągają. W ten sposób zwabią nas do przyjęcia IoB, tożsamości cyfrowej i CBDC. Musimy podejść do tego mądrzej i zacząć myśleć długoterminowo, ponieważ ci, którzy chcą nas zniewolić, z pewnością to robią. Planują dziesiątki lat w przyszłość. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że stracimy wszystko, dlaczego warto żyć, jeśli będziemy nadal podążać tą ścieżką bez ochrony prywatności i praw do osobistej autonomii.

Autorstwo: UNreal
Źródło: Estachologia.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Kazma 26.11.2023 13:37

    Dla grzecznych i uległych (zeszmaconych, zniewolonych) będą jakieś nagrody, niegrzecznych i niepokornych będą mogli “wyłączać”, czyli uśmiercać natychmiast albo wywoływać śmiertelne choroby itd.

  2. Stanlley 27.11.2023 16:19

    Wraz ze wprowadzeniem 5G już teraz mogą zdalnie uśmiercać ludzi, w zasadzie przy 4G też mogli ale mniej precyzyjnie. Wiedzą gdzie kto jest, wystarczy zwiększenie mocy wież telefonii komórkowej by w danym stosunkowo niewielkim obszarze na tyle zwiększać natężenie by powodowało czy choroby czy np zawał serca… przy 4G te “pola śmierci” są większe, przy 5G – mniejsze.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.